Güzellik

Yaz gelmeden bronz olabilirsiniz!

Yaz gelmeden bronz olabilirsiniz!

Yaz sezonu henüz açılmadı ama siz dilerseniz şimdiden bronz bir tene sahip olabilirsiniz, üstelik sağlıklı bir şekilde...

Kozmetik markalarının otobronzanları, hepimize ışıltılı Akdeniz teni vaat ediyor. Tabii doğru renk seçimi yapar ve uygulama kurallarına uyarsanız...

Mükemmel tonu yakalamak
Otobronzan ile doğal bir görünüm elde etmek için, kullandığınız ürünün kendi cilt renginizden sadece çok az koyu olmasına dikkat edin. İlkbaharın solgun tenine sahipseniz, ilk etapta açık tonlardaki ciltlerin uygulayacağı ürünleri seçin. Mükemmel bir sonuç için ilk uygulamadan itibaren cildinizi bir vücut losyonu ya da nemlendirici bir kremle nemlendirip ardından otobronzan sürün. Koyulaşma istediğiniz kıvamda değilse, ertesi gün aynı uygulamayı bir kez daha yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz bronzluğun uzun süre kalıcığını sağlamak için otobronzan ürünü haftada bir ya da iki kez uygulamalısınız.

Nasıl yapmalı?
Uygulama öncesinde tüm vücudunuzu bir peeling'le derinlemesine temizleyin. Özellikle dirsekler, diz kapakları ve topuklar iyice pürüzsüz hale gelmeli. Bacaklarınızdaki tüyleri uygulama öncesinde değil bir gece öncesinden temizlemelisiniz. Aksi halde cildin çok kuru olması iritasyonlara sebep olabilir. Uygulama sonrasında ellerinizi iyice yıkamayı unutmayın. Önemli bir uyarı; ürünü kesinlikle spor sonrasında uygulamayın. Ter, ürünün homojen dağılımını engeller ve vücutta lekelelenmelere yol açabilir.
Yayın tarihi: 02.05.2007
1996
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.