Güzellik

TereSon losyon ile tere son!

TereSon losyon ile tere son!

Artık terlemeye son!

TereSon losyon ile tere son!
Yaz aylarında hepimizin en büyük problemi aşırı terleme ve bunun sonucunda dayanılmaz ter kokusu olur. Otobüste, dolmuşta, iş yerinde hissettiğimiz dayanılmaz ter kokusu ile hem kendimizi hem de çevremizdekileri rahatsız ederiz. Ter kokusunu önlemek için kullanılan parfüm, deodorant gibi geçici çözümler ise hiçbir işe yaramaz...

Terleme nedir?
Terleme,
vücudun doğal bir reaksiyonudur. Aşırı sıcak, kuru ortamlarda cilt nemini dengelemek için kokusuz ve renksiz bir sıvı salgılanır. Bu sıvıya ter denir.

Ter kokusu neden olur?
Ter aslında kokusuz ve renksiz bir sıvıdır. Fakat terleme olan bölgeye zamanla bakteriler yerleşir. Özellikle de bakterilerin yaşamasına uygun bir ortam olan ayak ve koltuk altı bölgesinde rahatsız edici bir koku oluşur. Bakterilerin yerleşmesi ve çoğalmasıyla oluşan bu kokuya ter kokusu denir.

Aşırı terleme yaz aylarında bunaltıyor!

Ter kokusu giderici hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Terleme sorunu bazı kişileri rahatsız etmeyen bir durumdur. Fakat çoğu insan aşırı terleme probleminden şikayetçidir. Aşırı terleme nedenleri; sempatetik sinir sisteminin diğer insanlara göre daha çok çalışması ya da şişmanlık, menopoz gibi hormonal sebepli çeşitli rahatsızlıklardır. Genellikle koltuk altı bölgesinde ya da el terlemesi ve ayak terlemesi olarak görülür. Yaz aylarında aşırı terleme şikayeti olanlar sıcağın etkisiyle oluşan ter kokusunu önlemek için her yolu denerler.

Etkili formülle terlemeye son!

TereSon kullanımı hakkında bilgi için tıklayın!

Artık ter kokusu nasıl önlenir diye düşünmenize gerek kalmadı... Tereson; terleme problemine en etkili çözümü sunuyor. Parfüm, deodorant gibi geçici çözümlerden farklı olarak ter kokusunun üzerini örtmeden terlemeye son veriyor.
Tereson Losyon ter bezleri üzerinde çalışarak aşırı terleme ve ter kokusuna sebep olacak bütün nedenleri önlüyor. Özel kokusuz formülüyle size gün boyu etkin bir kuruluk sağlıyor.

Tereson'la bu yaz hava kaç derece olursa olsun her zaman taptaze hissetmek için tıklayın!

3 saatte teslimat imkanı olan şehirleri ve uygun ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayınız!

Tereson aynı zamanda Tüm Eczanelerde! İster tıklayın siparişinizi verin, kapınıza 3 saatte gelsin, ister en yakın eczaneye uğrayın.
Daha detaylı bilgi için 7/24 aktif sipariş hattı 0 216 528 28 28 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Advertorialdır.
Yayın tarihi: 15.06.2010
1577
dahafazlası
YORUMLAR

koltukaltı terlemesi başka bölgeler yönlenebiliyor,benim ellerim terlemeye başladı mesela.bir de 2-3. gün delirten bir kaşıntısı var,o kadar kızarıklık oluyor ki zaten uzun kollu giymek zorunda kalıyorsunuz.daha sonra belki cilt alışıyor,bilemiyorum. ama ilk gün gerçekten süper bir histi-gerçekten kupkuru oluyor-egzersiz sırasında heryer su içinde,bir tek tereson sürülen yer kupkuru...yani formül herneyse işe yarıyor,YAN ETKİLERİ AZALTMALARI İYİ OLACAK.

aylin 16.06.2010 06:01:07
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.