Güzellik

Kırmızı estetik gülümsetiyor!

Kırmızı estetik gülümsetiyor!

Etkileyici ve güzel bir gülüş için anahtar kelime kırmızı estetik!

Protez ihtiyacı her geçen gün azalıyor. Nedenleri arasında, diş ve ağız sağlığını korumaya yönelik önlemlerin çocuklukta alınmaya başlaması, soruna yönelik diş macunlarının, diş fırçaları ve iplerinin, elektrikli diş fırçalarının, gargaraların kullanılması, implantların yaygınlaşması yer alıyor...

Gülüşün yeniden biçimlendirilmesi amacıyla ağızdaki estetik sorunların giderilmesi de artık dakikalar içinde oluyor. Bazen sadece beyaz estetik, yani dişlere müdahale yetmiyor. Kırmızı estetik ile diş etlerine de neşter atılıyor.

Etkileyici ve güzel bir gülüşün sırrı, sağlıklı dişlerin hem birbirleriyle hem de diş eti, dudak ve yüzle bir uyumlu olmasında gizli. Diş çürükleri, renk ve şekil bozuklukları, çapraşıklıklar, dişlerin ve diş etlerinin az veya çok görünmesi, dudağın dişleri örtmesi veya kapanmaması gibi sorunlar bu uyumu bozuyor. Yaşa bağlı olarak, uzun yıllar dişlerin gıcırdatılması sonucu dişlerin boyu kısalıyor. Dişlerde, çiğnemede ve çene ekleminde problem oluşuyor. Görüntü kişilerin özgüvenini zedeleyebildiği gibi, sosyal hayatını da olumsuz etkiliyor. Diş Hastalıkları ve Tedavisi Uzmanı Doç. Dr. Esra Can Say, gülüş estetiğiyle kişilerin özgüveninin pekiştirilebileceğini ve sosyal hayatlarının olumlu değişim geçirebileceğini belirtiyor.
Yayın tarihi: 25.03.2007
3291
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.