Güzellik

Kim korkar geçen yıllardan!

Kim korkar geçen yıllardan!

Sadece 10 dakika içerisinde, gençleşmiş bir ciltle günlük hayatına devam etmeyi kim istemez? Erlamer'in cazip botoks kampanyasıyla, yaza gençleşmiş bir ciltle 'merhaba' deyin!

Güzelliğin ve estetiğin buluşma noktası Erlamer, kırışıklıklarından kurtulmak ve daha genç bir cilde sahip olmak isteyenler için çekici bir kampanya düzenledi. Kampanya ile Erlamer müşterileri, kırışıklıkları yok etmek ve cilde genç bir görünüm vermek amacıyla uygulanan BOTOKS tedavisinden Mayıs ayı boyunca %20 indirimle yararlanacak.

Dr. Erçin Özüntürk yönetimindeki uzman kadrosuyla, estetik ve güzellik adına dünyadaki son uygulamaları ülkemize taşımak ve en kaliteli şekilde bu uygulamaları müşterileriyle paylaşmak için hizmet veren Erlamer, müşterilerine mucize cilt gençleştirme uygulaması botoks'u, Mayıs ayı boyunca %20'lik bir indirim kampanyasıyla sunuyor.

Yılların ilerlemesiyle yüz, yerçekimi, güneş ışınları, milyonlarca defa tekrarlanan mimik hareketleri ve stres gibi olumsuz faktörlerin etkilerini sergilemeye başlar. Zamanla hücre yenilenmesinde, bariyer fonksiyonlarında, yağ salgılanmasında, D vitamini üretiminde ve DNA onarımında azalma meydana gelir ve cilt kırışmaya başlar. Özellikle günümüz modern ve çalışan insanının cildi, daha fazla yıpranır ve kırışır. Deri altında yerleşik olan ve cildi genç, canlı ve diri gösteren yapılar giderek parçalanmaya başlayarak, gülme çizgileri, tebessüm çizgileri ve göz etrafında kazayağı olarak isimlendirilen, deri altındaki kas hareketlerinin neden olduğu derin çizgileri oluştururlar.

Kırışıklıklarından kurtulmak, genç bir ciltle aynalara gülümsemek isteyenler için botoks tedavisi cerrahi olmayan kırışıklık giderme yöntemleri arasında en fazla başvurulan uygulama. botoks, kas hareketlerini belirleyen sinir iletisini geçici bir süre durdurarak kasları gevşeten doğal ve saf protein yapıda bir ilaçtır. Çok küçük miktarlarda yapılan botoks enjeksiyonları, kasın kasılmasına neden olan asetilkolin salınımını engelleyerek etki gösterir. Kas gevşediği için deri daha düz bir görünüm alır. Yüz ifadesi daha doğal ve daha rahat bir görünüm kazanır.
Yayın tarihi: 06.05.2007
1930
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.