Güzellik

İkoncan olabilmek için!

İkoncan olabilmek için!

Hepimiz İkoncanız! İşte bu "İkoncan" lakabını alabilmeniz için sihrine başvurabileceğiniz estetikler!

Güncellenme tarihi:
Uzun boylu, ince belli, vücut hatları bir biri ile uyumlu, dolgun dudaklı, dik göğüslü, bronz tenli ve uzun saçlı olup; belli bir tarzla şu mevsimde de Türkbükü plajlarında güneşlenen ikoncanlara bakın. İkoncan olabilmek kolay değildir.Fiziğiniz çok güzel olsa da;'ben çok güzel ve akıllı genç kadınım' diye dışarıya yansıtamadığınız da, sadece, güzel bir kadın olarak kalırsınız.

Güzel kadın tanımında, ikoncan kadınları öne çıkar.Bu tür insanlar diyetlerine son derece önem verirler. Hiç birisi fazla kilolu değildir, gram fazla yağ bulundurmak istemezler. Diyet ve sporun yanında gerekirse liposuction dediğimiz dışarıdan vakumla yağlarını aldırarak vücut hatlarını kusursuzlaştırırlar. Memelerinin dolgun ve dik olması mutlaka şarttır. Sadece plaj ve sosyal ortamlar için değil, günlük dekoltede de meme estetiği ön plandadır. Nişantaşı sokaklarında sutyensiz rahat kıyafetlerle dolaşmak isterler.Yüzleri her zaman gençliği ve dinçliği yansıtacak kadar dolgun ve canlıdır. Göz çevresi botoxları ile kalkık kaşlar ve pırıltılı bakışlar yakalanır.


1-İvana Sert, 2-Eda Taşpınar, 3-Deniz Berdan


Elmacık kemikleri, yüz dolguları ile de seksi yüz görünümü sağlanmaya çalışılır. Bunun en güzel örneği de ikoncan dediğimiz hiçbir kadını ince dudaklı göremezsiniz. Dolgun dudakları ile gülüşlerini canlandırırlar. Ciltleri pürüzsüz olmalıdır. Cilt bakımı için ananelerinden miras kalan fırçalı mekanik peelingten tutun her türlü medikal çözümü deneyip kadife görünümlü cildi kendilerine sunarlar. Cilt renklerini de her daim bronz isterler. Bunlar işin standartlarıdır. Nasıl ki, hepsi için en popüler modacıların kıyafetlerini giymek ilk şartsa, bu fizikte olmakta işin temelidir.

Yayın tarihi: 20.07.2009
4773
YORUMLAR

onlara tafsiyem gidip afrikada yasamaları ten uyumu cokfazla hiç yadırganmazlar zayıflamak için en güzel yer ikoncanların tatil mekanı afrika olmalı bence hem afrikanın turizmine katkıda bulunurlar ii tatiller

burcuss 27.07.2009 02:11:24

böyle bişe isteyesim varsada bunları görünce gitti bronzlascam diye su hallerine bak afrikalıları bile gecmişler bence hiç bi erkek veye toplum kadının böyle ruh gibi dolasmasını istemez kadın her haliyle güzeldir (tabi dogal)

burcuss 27.07.2009 02:06:18

allahım yarabbim bunlara ikoncan değil hayaletcan denilmeli tipe bak bi kafa ve kemikler var yaa:D

ssaliss 25.07.2009 12:24:54

kimsenin ikoncan olmak istediğini sanmıyorum, bence millet onlarla kafa buluyor.

gulkoc66 25.07.2009 00:21:22

Gerçekten güzel olduklarını düşünmüyorum, doğal bir duruşları yok, böyle şeyleri sık sık gündeme getirip başka birşey yokmuş gibi ortaya süren magazin basınını da kınıyorum.

gulkoc66 24.07.2009 19:10:04

al bendende o kadar bronz olacaz die afrikalılara benzemişler.bizde güzeliz ama afrikalı deil bronluksa olay modaysa yüz basacak kızlarız hıhhh :D

nhl_000 22.07.2009 05:48:33

botoxmuş dolguymuş oymuş buymuş.Bunların hepsi parayla yapılıyor.Bunların hepsini zenginler yaptırıyor ama Her zaman doğal olmaktan yanayım.Parayla güzellik bir yere kadar.

burcumcavus 22.07.2009 00:34:54

bunların sonuda mıchael jackson gibi olacak

asi 21.07.2009 16:48:55

giyim tarzları hoş, bakımlı bayanlar ama güzel değiller. sıradan vatandaşlarımız da bakıma , kıyafete o kadar para ayırabilecek olsa ikoncanlık die bişe kalmz. vücudunun her bölgesine estetik yaptırıosa genç yaşında, kendine güveni yok demektir.

esen esen 21.07.2009 16:45:56

bazen bakım güselliği cidden tetikler ve bi afet olursun..bazende hiç ihtiyacın yoktur zaten afetsindir...bu şey gibi makyajın yakıştıı ve yakışmadıı bayanlar gibi..estetikte ise herkes birbirine benzior yakında ayırdetmek zor olacak..veee bu bayanlara değinecek olursak cidden çok daha güsel muhteşem hatunlar var onlarda bunları bildikleri için bu kadar zahmete giriyorlardır doal olarak :)

eda 21.07.2009 16:28:30
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.