Güzellik

Göz Çevresindeki Kırışıklıklar

Göz Çevresindeki Kırışıklıklar

International Hospital'dan <b>Dr. Nezail Demirciler</b> okuyucumuzun göz çevresindeki kırışıklıklar ve morluklarla ilgili sorusunu yanıtlıyor..

Doktor bey, ben göz çevresindeki kırışıklardan kurtulmak isteyen bir bayanım, ancak çalışma hayatım nedeniyle uzun süren morluk veya şişlikler yerine belki daha sık tekrarlanması gereken ama beni işimden alıkoymayacak bir operasyon türü önerebilir misiniz? göz kapaklarımda da sarkma var, ve göz altlarımda da kırışık ve torbalanmalar var. Alnım da da kırışıklıklar mevcut, botox u tercih etmemi önerir misiniz?

Geçenlerde bir tv kanalında iğneyle gelen güzellik diye bir haber izledim ama yapıldığı yer vs belirtilmedi, bu tur uygulamalar hastanenizde de yapılıyor mu?

Teşekkürler.


Cevabı: Estetik üst ve alt göz kapağı operasyonu ile kırışıklık ve torbalanmalardan kurtulmak mümkündür. Göz kapağı operasyonları sonrasında morluk nadiren görülür, şişlik ise 7-10 günde belirgin bir şekilde iyileşir. Alındaki kırışıklıklar için botox, laserbrasion, doku enjeksiyonu ve alın germe gibi operasyonlar uygulanır. Hangisinin daha iyi sonuç vereceğine opere edecek estetik cerrah ile birlikte karar verilir. Tüm bu operasyonlar hastanemizde yapılmakta.
Yayın tarihi: 20.07.2001
1200
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.