Güzellik

Gisele Bundchen'in Güzellik Sırları!

Gisele Bundchen'in Güzellik Sırları!

Gisele Bundchen'in güzellik sırları oldukça basit! Yoga ve meditasyon yapıyor, masajı çok seviyor. İşte ünlü güzelin günlük hayatı...

Güncellenme tarihi:

Çocuk doğurmasına rağmen ideal ölçülerini koruyan Gisel Bundchen'in güzellik sırı oldukça basit. Sabahları mutlaka egzersiz yapıyor. Miskin miskin yatağında keyif yapmak yerine sabah yürüyüşüne çıkıyor.Yoga ve meditasyona çok zaman ayırmaya çalışıyor. Bunun onun ruh haline iyi geldiğini ve çok rahatlattığını belirtiyor. Masaj yaptırmayı çok seviyor.Aynı zamanda güneşlenmek de onun için vazgeçilmez bir etkinlik. Çünkü özellikle bu ikilinin kendisini zinde tuttuğuna inanıyor. Güneşe çıkmadan önce 30 faktör koruyuculu güneş kremini sürdüğünü itiraf etmeden de geçemiyor!Son olarak da doktorların sürekli söylediği bir kurala uyuyor; çok su içiyor! Kendisine bir bardak sınırlaması koymuyor, ama her hatırladığında su şişesini kapıveriyor. Gisele dışarıya çıkarken yalnızca gözüne maskara uyguluyor. Çantasından maskarayı asla eksik etmiyor. En sevdiği parfümü de yanına almadan sokağa adımını atmıyor.

Yayın tarihi: 16.10.2014
12883
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.