Güzellik

Elleriniz artık yumuşacık olacak!

Elleriniz artık yumuşacık olacak!

Ellerimiz ve ayaklarımız, yüzümüz kadar çok bakım isteyen, dikkat çeken ve başkaları tarafından incelenen yerlerinden... Çok ince bir deriye sahip olan ellerimiz, bilhassa kış aylarının soğuğundan ve ev işlerinden etkilenip yıpranarak sertleşir, nasırlaşmış, hoş olmayan bir hal alır.

Birçok insanın kabusuna dönüşen nasırlaşmış ve sertleşmiş el ve ayak derisi artık tarihe karışıyor. Angel bakım eldiveni ve çorabı ile el ve ayak bakımına özen gösteren, güzelliğine ve kişisel bakımına düşkün herkes hayallerini süsleyen yumuşacık ipeksi dokunuşlara sahip olacak.

Angel bakım eldivenleri ve çorapları ile bundan sonra el ve ayaklarınıza uyguladığınız bakım kremlerinizin tamamı, hiçbir dış etkene maruz kalmadan, cildiniz tarafından emilirken, eldiven ve çorapların içinde oluşan sıcak hava akımı ile kremler tam işlevini göstererek cildinize yüzde 100 bakım sağlayacak.

Gün içinde ya da gece yatmadan önce el ve ayaklarımıza uyguladığımız kremler kısa sürede dokunma ve sürtünme ile etkilerini kaybederek yok olurlar böylece kısa sürede beklenen sonuca hiçbir zaman varamayız. Angel el ve ayak bakım çorapları ve eldivenleri, kremi kısa sürede cilde nüfus ettiren yapısıyla, el ve ayak bakım ürünlerinde fire vermeden yüzde yüz bakım sağlamamıza yardımcı olur.

Kullanışlı ve etkili yapısının yanı sıra, şık görünümü ile evde, işte, gece televizyon seyrederken ya da yatarken rahatlıkla kullanabileceğiniz Angel bakım çorapları ve eldivenleri bakımına ve güzelliğine olduğu kadar şıklığına da dikkat edenler için tasarlandı.

Angel bakım eldivenleri ve çorapları ile bundan sonra ipek gibi dokunulası ellere sahip olmaktan, yumuşacık ve bakımlı ayaklarınızı rahatlıkla gözler önüne sermekten mutluluk duyacaksınız. Angel bakım eldivenleri ve Çorapları, "yumuşacık bir dokunuşun yarattığı hissi hiçbir şeyle değişmem" diyenler için...
Yayın tarihi: 13.01.2007
1399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.