Güzellik

Daha Güzel Bir Cilt İçin!

Daha Güzel Bir Cilt İçin!

Daha Güzel Bir Cilt İçin #tohumdangelentemizlik İpuçları

1. Yüzüne değen her şeyi temizle!

Yüzünle temas eden her şeyi temiz tut. Yastık kılıfını sık sık değiştir, yüzün için ayrı ve temiz bir havlu kullan ve cep telefonunu da sık sık alkolü bir bezle silmeyi unutma.

2. Yüzüne dokunduğunun her anın farkına var ve dur!

Çalışırken, ekran başında, trafikte yüzünle oynadığın anların farkına var ve dur. Gerekli görürsen ellerini oylayacak başka bir şey edin.

3. Beslenmeni değiştir, cildini güzelleştir.

Düzenli ve sağlıklı beslen, bol bol su tüket. Cildinde yaratacağı farkı zevkle gözle.

4. Daha iyi uyu, stresten uzaktan kal!

Düzenli uyku güzel bir cilt için kaçınılmaz. Akşamları kafein alma, cep telefonunu yatağından uzak tut, uyku saatlerini düzenle. Stres ise cildin baş düşmanlarından. Stresten uzak durmaya özen göster.

5. Yatmadan önce her gece makyajını temizle

Her gece yatmadan önce mutlaka makyajını temizle. Yeni AVON Nutra Efects serisinden Micellar temizleme suyu ve onarıcı temizleme sütü ile eşsiz bir cilt temizliğini yakalayabilirsin. Micellar temizleme suyu, miseller molekülerinin mıknatıs etkisi ile baskı uygulamaya gerek olmaksızın makyaj çıkarma işlemini pratik bir hale getiriyor.

6. İyi bir onarıcı temizleme sütü edin

Onarıcı temizleme sütü ise, cildini besler, fazla yağı giderir, cildin onarılmasına ve rahatlamasına yardımcı olur normal ve kuru ciltlerin kullanımı için uygundur. Paraben ve boya içermeyen Nutra Effects Serisi hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Cildini daha yakından tanı


Yayın tarihi: 21.10.2013
744
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.