Güzellik

Bahar saçlarınıza bakımıyla gelsin

Bahar saçlarınıza bakımıyla gelsin

Isıveren şekillendiriciler, boya, röfle gibi kimyasal işlemler veya çevresel faktörlerden dolayı saçlarınızda oluşan hasarı, uygulayacağınız yoğun bir nem maskesi ile onararak bahara canlı, parlak ve sağlıklı saçlarla girmeye ne dersiniz?

Bahar saçlarınıza bakımıyla gelsin
John Frieda Collection'ın en yeni ürünü Frizz Ease® Miraculous Recovery Strengthening Creme Masque - Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi, içeriğindeki Süt Proteini ve Avokado Yağı ile saçtaki hasar görmüş bölgeleri hedef alarak onarmaya yardımcı olur.Saçlara ihtiyacı olan nemi sağlayan bu ürün, ayrıca saçı elektriklenme ve kabarmaya karşı korumayı da destekler. Bu ürünü hem normal bir nemlendirici bakım kremi olarak, hem de yoğun bir bakım için nem maskesi olarak kullanabilirsiniz.

Frizz Ease® Miraculous Recovery Strengthening Creme Masque Fiyatı: 26 TL

1) Günlük Bakım için: Şampuanla temizlediğiniz saçınızdaki suyun fazlasını aldıktan sonra özellikle uçlarına yoğunlaşarak tüm saçınıza eşit miktarda uygulayınız. 1 dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. En iyi sonuç için haftada 2 defa kullanabilirsiniz.

2) Yoğun Bakım için: Şampuanla temizlediğiniz saçınızdaki suyun fazlasını aldıktan sonra özellikle uçlarına yoğunlaşarak tüm saçınıza eşit miktarda dağıtınız. Ürünü saçınıza uyguladıktan sonra saçınızı sıcak bir havluyla sarıp 20 dakikaya kadar bekletebilirsiniz, daha sonra saçınızı durulayınız.
Yayın tarihi: 18.03.2010
1367
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.