Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Akrep

Orta boylu olmaları, sağlıklarının göstergesi pembemsi beyaz tenleri ve çatık kaşları kadın Akrep Burçlarının dikkatleri üzerilerinde toplamalarını sağlar. Zevk ve sefa onlar için kaçamadıkları bir zaaflarıdır ve yalana hayatlarında çok yer verirler. Ne yazık ki unutkanlıkları bu yalanların ortaya çıkmasını çabuklaştırır. Çok huysuz olmaları kadın Akrep Burçlarının baş belasıdır; çok fazla düşmanları olmasına neden olur. Yıldızname’ye göre mide rahatsızlıkları onlar için çoğunlukla kaçınılmazdır. Bazen de bütün vücutlarını kaplayan bir ağrı ve sızı yaşarlar, bunların sorumlusu soğuktur ve safralarının fazlalığıdır. Sık sık baş dönmesi ve mide bulantısı yaşarlar. 2 – 7 – 24 yaşlarında ölüm tehlikeleri onları bekler. Eğer bu tehlikeleri başarıyla atlatırlarsa 70 yıllık güzel bir ömür önlerinde uzanır.

Akrep Burçları anne ve babalarına bağlıdırlar. Kadın Akrep Burçları onlardan asla ayrı yaşayamazlar. Ailelerinin yanlarına mutlaka geri dönerler ve onların hayır duaları, güzel dileklerini alırlar. Anne babalarından kısa süreliğine ayrı kalabilir fakat yanlarına gitmek için bir fırsat yaratır. Ebeveynlerinden kalan miras kadın Akrep Burçlarının her zaman işine yaramıştır.Yıldızname’ye göre kadın Akrep Burçları orta gelir sınıfındadır. Kendilerini hiçbir zaman kimseye muhtaç bırakmazlar. Akrep Burçlarının maddi durumları her zaman çok parlak değildir fakat geçimlerini sağlamayı becerebilirler. Ara sıra gereksiz harcamalarda bulunur, paralarını israf ederler ama biraz sıkıntıdan sonra işlerini yoluna koymayı başarırlar.
93339
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.