Mahmure
Blog

Dünya Yıldızlarından Yırtık Jean Kombinleri

Güncellenme tarihi: 21.06.2014 0:32
Sokak stiliniz için, dünya yıldızlarından ilham alınası yırtık jean kombinleri...

Her türlü ortama uyum sağlayan, spor ayakkabıyla rahat, topukluyla şık kombinleryaratabildiğimiz jeanler, yaz-kış üstümüzden çıkarmadığımız yegane parçalardan birisi tartışmasız.

Bu sezon, skinny, boyfriend ve anne jeani dediğimiz birbirinden çok farklı stile sahip jeanlerisokak modasında görmekle beraber, hepsinde gördüğümüz ortak nokta “yırtık olmaları”. Yırtık jeanmodasında da son noktaya gelinmiş durumda. Neredeyse paramparça hale getirilmiş ve oldukça fazla bacak dekoltesinin yer aldığı, seksi ama bir o kadar da salaş görünümlü jeanler en popüler olanları. Tabi bu kadar yırtık jean bana göre değil diyorsanız, daha az yırtık olanları da tercih edebilirsiniz.

Dünyadaki ünlü isimlerin de yakından takip ettiği bu trendi, sokak stilinize yansıtmak ise çok kolay. Evdeki jeanlerinizin yeteri kadar yırtık olmadığını düşünüyorsanız, makas yardımıyla bu yırtıkların boyutunu ve adetini arttırmanız mümkün.

Yırtık jeaninizle kombinleyeceğiniz ipek bir bluz ve stilettolar ile gece gezmelerine rahatlıkla katılabileceğiniz gibi, basic bir t-shirt ve spor ayakkabılarla da günlük hayatta çok rahat edeceğiniz birsokak stiline sahip olabilirsiniz.

Şimdi dünyada bu trendin takipçisi isimlerin, yırtık jeanlerini nasıl kombinlediğine bir göz atalım..

                               

            

4269
Pimood hakkında daha fazla bilgi için
/ pimood.com / twitter.com/pimoodcom / facebook.com/pimoodcom
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.