Mahmure

Trend: Super Ripped Jeans

Güncellenme tarihi: 06.03.2014 11:37
Başlık maalesef tamamen İngilizce ancak çevirirken "über yırtık Jean pantolon" gibi bir anlamı olduğundan İngilizcesini yazmak daha cazip geldi sanırım (:

Efendim, Jean pantolon bizim için olmaz olmaz bir parça, e yırtık olanı bu sezon daha makbul ancak bu sezon daha yıpranmış, doğranmış ve bilumum yeri kesilmiş Jean pantolonların mühim bir yeri olduğunu belirtmek gerekiyor. Super Ripped Jean pantolonlarda yırtıklar kocaman, yırtık olmasından ziyade delik deşik edilmiş pantolonlar trend...

Moda haftalarında da bu trendin oldukça baskın olduğunu görmüştük. Super Ripped Jeans trendi sokak modasının hemen kabullendiği trendlerden biri olma özelliğini de taşıyor. Bu trende uymaksa bence çok basit... Gözden çıkardığınız ya da yeni bir görünüme kavuşmasını istediğiniz Jean pantolonunuzu makas yardımıyla süper yırtıklı bir hale getirmeniz işten bile değil(: Siz ne dersiniz?

Atlantic Pasific

Brooklyn Blonde

Sincerely Jules

Native Fox

6987
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.