Mahmure

Trend: Siyah Tasma (Choker) Kolye

Güncellenme tarihi: 24.01.2016 2:51
Tasma, nam-ı diğer Choker kolyeler 2011 yılından beri gündemimizde...2016 ilkbahar-yaz koleksiyonlarının tanıtıldığı moda haftalarının sokak modasında ise, siyah renkte tasma kolyeler dikkat çekti.

90'lı yılların en önemli aksesuarlarından biri olan bu kolyeler, moda dünyasını dört bir kolda kuşatan 90 akımının etkisiyle sık sık karşımıza çıkan bir halini aldı. Daha çok metalik renklerde tasma kolyelerin tercih edildiğine tanık olmuştuk.  Siyah renkte düz tasma kolyelerin yanı sıra büyük tokalı modeller de ziyadesiyle tercih edildi.
Siyah Choker modasını takip etmek hiç de zor değil. Siyah renkte kurdeleleri tasma şeklinde kullanabilir ya da yine siyah renkte bir fuları boynunuza dolayarak kullanabilirsiniz. Tokalı modelleri için de broşlarınızdan faydalanın! İster kurdele ister fulara iliştireceğiniz bir broşla, sokak modasında cirit atan bu trendi izlemeniz pek tabii mümkün... Siyah choker kolye trendi için ilham almak isterseniz, derlediğim fotoğraflara mutlaka göz atın.
4507
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.