Mahmure

Trend: Simli Botlar

Güncellenme tarihi: 05.01.2016 14:06
İşte 2014-2015 sonbahar sezonunun en dikkat çekici simli botları...

Hep 90'lardan bahsedip durduk, bugünse 60'lardan günümüzde fırtınalar estiren bir parçayı mercek altına almanın vaktidir! 60'ların "Glam Rock" havasını bugünlere taşıyan simli botlar 2014-2015 sonbahar sezonunun en dikkat çekici ve göz alıcı parçaları arasında yer alıyor. Özellikle, dev tasarımcı Saint Laurent'in bu sezon patlama yaratan simli botları ve çizmeleri bu trendin bir adım öne çıkmasına vesile oluyor.


Saint Laurent'in 60'lı yılları yaşatan şıkır şıkır bot ve çizmelerinin pembe, lame ve dore renk seçenekleri bulunuyor.
Podyumlarda dikkatleri celp eden simli botların, sokak modasında da çok fazla ilgi gördüğünü söylemek gerekiyor. 2015 Yaz koleksiyonlarının tanıtıldığı moda haftaları sokak modasında da dikkat çeken simli botların pembe rengi çok fazla tercih edilmekte... Meşhur bloggerlardan Blonde Salad da, gümüş renkli simli çizmeleriyle yaptığı çekimlerde dikkat çekiyor. Takıntı yaratan çizmeler 895 Euro, botlar ise 745 Euro'dan satılıyor. Sokak modasının yıldızı olan botları buradan inceleyebilirsiniz.

4673
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.