Mahmure

Trend: Fular Yaka

Güncellenme tarihi: 09.11.2015 10:08
Sezonun en çarpıcı modellerinden olan fular yaka bluzlarla, hem şık bir görüntü elde edebilir hem de ne ile giyilirse giyilsin asil ve şık bir hava verdiğinden dolayı sizin için epey kullanışlı olabilir.

Sanırım sezonun en feminen parçalarından biri fular yaka bluzlar... "Beyaz yaka"lıların dünyasına son derece feminen bir dokunuş da diyebiliriz. Zira, fular yakalar 70'li yıllarda iş dünyasında daha fazla varlık gösteren kadınlar için, erkeklerin gömlek-kravat ikilisine karşı "dişi" bir tavır olmuş çıkmış. "Pussy bow" olarak adlandırılan bu parça, "Sekreter bluzu" olarak da anılmış. Fular yakaların en çok kullanıldığı dönem olarak 70 ve 80'li yılları gösterebiliriz.
2015-2016 kış sezonunda yeniden ortaya çıkan fular yakalar, kadınsı havasıyla bir çok modaseverin favori parçası haline gelmiş durumda... Jean pantolonlardan, kalem eteklere bir çok parçayla kolayca kombinlenebilmesi ve neyle giyilirse giyilsin asil ve şık bir hava vermesi onu epey kullanışlı bir parça yapıyor. Fular yaka bluzlar dışında, fular yakalı elbiseler de güzel bir alternatif olabilir. Fular yaka bluzunuz yoksa, bir gömleğin yakasına bağlayacağınız fularla aynı feminen ve şık duruşu elde etmeniz mümkün.

3869
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.