Mahmure

Trend: Car Wash Skirt

Güncellenme tarihi: 07.09.2015 9:58
Yırtmaç, pile ve püsküllerin aynı potada eritmiş olan tasarımcılar, 2015 sonbahar/kış sezonunun en gözde trendleri arasında yer alan 'Car Wash Skirt' modasını podyumlara taşıdılar.

İngilizce yerine her daim Türkçe'yi tercih ettiğimi bilirsiniz, lakin bu konusunda inanın elim kolum bağlı kaldı. 'Pile yırtmaçlı etek' mi yoksa 'püskül yırtmaçlı etek' mi desem, bilemedim. Bildiğiniz üzere yırtmaç, pile ve püsküller son bir kaç sezonun önde gelen moda trendleri arasında yer alıyor. Bu üç trendi aynı potada eritmiş olan tasarımcılar, 2015 sonbahar/kış sezonunun en gözde trendleri arasında yer alan 'Car Wash Skirt' modasını podyumlara taşıdılar. Esasında bir kaç sezondur dikkat çeken bol yırtmaçlı etekler, yeni sezonda biraz daha ön plana çıkıyor ve farklı şekillerde yorumlanıyor.


2015-2016 sonbahar/kış modasının dikkat çekici trendleri arasında yerini alan bu bol yırtmaçlı etekler, altında transparan ya da farklı renk ve desenlerde kumaşlarla da kullanılıyor. Transparanın sezonda hatırı sayılır bir yer edinmesi sebebiyle bu tarz eteklerin transparan detaylarla bol bol kullanılacağını söylemek zor değil...

2015-2016 Sonbahar/Kış Car Wash Skirts4039
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.