Mahmure

One Love bu yıl 13-14 Haziran'da Life Park'ta

Güncellenme tarihi: 09.06.2015 15:53
En sevdiğimiz festivallerden One Love, bu yıl Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle Pozitif Live tarafından 13 – 14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleştirilecek!

En sevdiğimiz festivallerden One Love, bu yıl 13 – 14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleştirilecek ve One Love Festival 14, Love, Union ve Into The Woods sahnelerinde 13 yabancı, 21 yerli toplam 34 isim sahne alacak.

One Love Festival’in ilk günü yani 13 Haziran Cumartesi günü Love sahnesinde, James Blake, Hot Chip, Metronomy, Sattas, Kim Ki O ve Palmiyeler, Union Sahnesi’nde ise Everything Everything, Fink, Sapan, The Away Days, Biz ve Adamlar, elektronik müziğin hakim olduğu üçüncü sahne Into The Woods’da ağaçların arasında yaratılan doğal kulüp ortamında ise Darren Roach, Dayko&Jamiryo, Ahmet Şendil, Unus Emre, Sevil Soylu ve Deniz Kabu sahne alacak.

One Love Festival’in ikinci günü olan 14 Haziran Pazar günü Love Sahnesi Tom Odell, Little Dragon, Austra, Ceylan Ertem, 123 ve Norrda’ya ev sahipliği yapacak. Union Sahnesi’nde, Julian Casablancas + The Voidz, José González, The Ringo Jets, Can Güngör ve Barış Demirel, Into The Woods sahnesinde ise Slow Hands, Loulou Players, Cem Salman, Ali Murat Karakuş ve Batu Çelik yer alacak.

Ayrıca festival haftasında bu sene ilk defa kullanılacak olan One Love Festival mobil uygulaması, İOS ve Android sistemleriyle uyumlu olan akıllı telefonlara indirilebilecek. One Love Festival mobil uygulamasını cep telefonlarına indirenler, festival alanında uygulamayı onaylatarak oyunlar oynayıp sürpriz hediyeler kazanabilecek. Kendi sanatçı programını sosyal medyada paylaşanlar ise sahne alan sanatçılarla tanışma imkanı yakalayacak.

Peki festival alanına nasıl ulaşacağız?

Festivalin her iki gününde de One Love Festival araçları, Hacıosman Metro Durağı ile Lifepark arasında ring seferler düzenleyecek. 13-14 Haziran’da aynı noktadan saat 13:45- 23:45 saatleri arasında devam edecek olan, tek yönü 5 TL ücretli araçlara ek olarak festival dönüşünde, 23:00- 01:00 saatleri arasında 10 TL ücretli Lifepark’tan Zincirlikuyu’ya gidecek ek ulaşım araçları olacak.

Biletler ne kadar?

One Love Festival 14 biletleri, 4 Haziran Perşembe günü itibariyle normal dönem fiyatıyla satışta olacak. Tek kişilik günlük biletler 90 TL, tek kişilik kombine biletler 145 TL, Buddy Pack günlük biletler 155 TL, Buddy Pack kombine biletler ise 255 TL olarak satılacak. Kapıda bilet almak isteyenler için tek günlük bilet fiyatı 90 TL iken, kombine biletler 145 TL. Buddy Pack bilet alternatifi ise kapı satışında yok.

1793
Ece Saçar hakkında daha fazla bilgi için
/ ecesacar.com/
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.