Venüs Retrosunun Burçlara Etkileri... Aygül Aydın Yazdı!

Venüs Retrosunun Burçlara Etkileri... Aygül Aydın Yazdı!

5 Ekim günü 10° Akrep burcunda gerilemeye başlayacak Venüs, 17 Kasım günü 25° Terazi burcunda son bulacak. Etkileri 23 Kasım tarihine kadar tam anlamıyla sürecek. Venüs, Güneş sisteminde, Güneş’e uzaklık bakımından ikinci sıradaki, sıcaklık bakımından da birinci sıradaki gezegendir. Uzman Astrolog Venüs gerilemesini anlattı...

02.10.2018 11:15

KOÇLAR VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

5 Ekim’de gölge yönüyle hayatınıza dahil olan Venüs gezegeni sizleri birden finansal konularla yüzleştirebilir. 7 Ekim’de Venüs gerilemesinin tüm gücüyle hareket etmesiyle ise ekonomik anlamda sizi biraz baskılayabilir. Birden ödemeniz gereken trafik cezaları, vergi borçları ya da icra takip işleri ile ilgili konularda bazı durumları yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Belki süre gelen bir boşanma davanız ya da mal paylaşımınızda hızlı bir sonuç alabilirsiniz. Bu dönemde eşinizin parasal konuları ve size yarattığı ekonomik baskıyı sorgulayabilirsiniz.

Bu dönemde ev, araba alım satım işleriniz veya kredi çekmek durumunda kalacağınız konular önünüze gelebilir. Yön vermek gerekirse Venüs düz pozisyonuna geçene kadar acele karar vermemeniz gerekiyor. Belki de mecburum almam gerekli arabasız mı kalayım ya da eve taşınmam lazım vs. diye düşünceleriniz var. Tabi ki böyle durumlarda yapmanız gerekeni yapacaksınız, fakat daha ince eleyip sık dokumanız gerekecektir. Sadece bunu fark etmeniz yeterli olabilir. Bu süreçte kimseye borç vermeyin ve borç almayın.

Hukuksal konularda aniden kendinizi davalarınızla uğraşırken bulabilirsiniz. Yolda giderken biriyle tartışıp direk karakolluk olabilirsiniz. Trafik cezaları ile çok sık karşılaşabilirsiniz. Her zamankinden daha usturuplu olmanızda fayda olacaktır.

Var olan ortaklıklarınızı sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Belli bir anlaşma modeli belirlemeli, sadece bundan sonra devam etmeye değer mi değmez diye düşünmeli ve bir akrep gibi paranıza, yaşamınıza ortak olan insanları gözlemlemelisiniz.

30-31 Ekim’de Venüs ve Uranüs karşıtlığı önemli bir ilişki başlatmanıza neden olabilir. Ya da geçmişte bir türlü unutamadığınız bir aşk tekrar önünüze gelebilir.

VENÜS GERİLEMESİ BAŞLIYOR! 8 YILLIK HESAP KAPANIYOR! (TIKLAYIN)

1 Kasım tarihinden sonra gerileyerek gelen Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 8.evinizden 7.evinizde gerileyecek. Bu da sizin evlilik, ortaklık, ilişkiler alanında gerilemeye devam edeceğiniz anlamına geliyor. Genelde bu transit etkisi başka bir ilişkiniz varken farklı bir ilişkiye heyecan duymanıza neden olabilir. Gizli bir şeyler yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Ya da etrafınızda, çalışma arkadaşlarınızın eşleri tarafından kıskanılabilirsiniz. Uranüs gezegenin dönüp Koç burcuna gerileyerek gelmesiyle zaten ilişkilerinizde büyük bir devrim yapacağa benziyorsunuz. 23 Kasım sonrası bakalım hayatınızda kiminle olacaksınız, bakış açınız ne olacak, uzunca yıllar devam edecek olan bu serüven bakalım sizleri nerelere götürecek?

296964