Sevdiğiniz kadını burcuna göre tavlayın!

Sevdiğiniz kadını burcuna göre tavlayın!

Sevdiğiniz kadını burcuna göre aşık etme yolları...

22.08.2009 6:00
Koç
Önce güzel kokup kokmadığınıza özen gösterin.Lüks ve pahalı kokuları severler.Ucuz giyinmeyin.Onu etkilemenin yolu kaliteli bir parfümden geçiyor!

Boğa
Hayatları yemek,seks ve para üzerine kurulduğundan iyi bir restoran,gece klubünden daha etkili olur.Onu etkilemenin yolu pahalı bir restoranda, mum ışıkları içinde bir akşam yemeğidir.

İkizler
Onu yeni açılmış bir yere götürün.Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.Bu onu hiç etkilemez!

Yengeç
Biraz uzak durun.Onlar sırlarını koruyanlardan hoşlanırlar.Bu onu etkileyecektir.Size zamanla güvenecektir.

Aslan
Ne kadar para kazandığınızı,başarınızın göstergesi olarak algılayacağı için kazancınızı bilmek ister.Kazancınızın iyi olması onu etkileyen temel faktörlerden biri olacaktır.

Başak
Detaya çok dikkat ettiklerinden giyiminize ve saçınıza özen gösterin.Emin olun ki sizin bile farkında olmayacağınız minik detaylar onu etkilemede baş rolü oynayacaktır.

Terazi
Gülmeyi pek severler.Komik fıkralar ve hikayeler anlatın.Şarkı söyledikleri zaman sakın ona gülmeyin.Müziği çok severler ve müziğe karşı kabiliyetli olduklarını sanırlar.Partnerleri tarafından takdir edilmek ve onaylanmak onları çok fazla etkiler.

Akrep
Kendiniz olun.Farklı görünmeye çalışanlardan hoşlanmazlar.İnanın sade olmak onu daha çok etkilemenize neden olacaktır.

Yay
Onunlayken alışılmış ve denenmiş metotlar kullanmayın.Yenilik severler ve farklı olmayı isterler.Yenilikçi ve farklı olmanız onu etkileyecektir.

Oğlak
Onun için ne kadar kazandığınız,hangi ülkeleri gördüğünüz,kimleri tanıdığınız önemlidir.İltifatı çok sever.Sosyal çevreniz ve zerafetiniz onu etkileyecektir.

Kova
Kendilerini beğenmiş gibi görünürler.Ama aslında öyle değildirler.Aptal hiç değildirler.Onları kandıramazsınız.Çok romantik bir yapıya sahiptirler.Onları etkilemenin yolu dürüst ve romantik olmaktır.

Balık
Denizle ilgili herşeyi severler.İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.Onları etkilemenin yolu duygusal ve içten olmaktır.
1050
dahafazlası