Prezervatifinizi burcunuza göre seçin!

Prezervatifinizi burcunuza göre seçin!

Burçlar gezegenlerin etkisiyle dönemsel olarak erkeklerin libidolarındaki değişimlere göre farklı prezervatif çeşitlerine yöneltiyor...

07.07.2009 6:00
Ateş burçları
Sıcak, enerjik ve yaşamayı seven ateş burçları cinsel hayatlarında da yeniliklere açık, eğlenceli ve kontrollüdürler.

Koç burcu
Kalabalık ortamlarda seks fikri bile tahrik olmalarına yeten sabırsız ve aceleci Koç Burç'larının tercihi Geciktiricili prezervatif.

Burcunuzda bu hafta neler olacak?

Aslan burcu
Özgüveni yüksek olan, yatakta üstünlük sağlamak isteyen ve yaramaz bir çocuktan farksız olan Aslan'ın tercihi Ekstra ince prezervatif.

Yay burcu
Genellikle Meyveli&Renkli prezervatifleri tercih eden yaylar; neşeli, espritüel ve renkli kişiliğini cinsel hayatına da yansıtır.

Toprak burçları
İnce ruhlu, anlayışlı ve sadık yapıya sahip olan Toprak Burçları için cinsellik, adeta yemek yemekten farksızdır.

Boğa burcu
Cinselliğin anlamı loş bir ışık, hafif bir müzik ve bir kadeh şampanya eşliğinde yemek gibi olduğu Boğa'ların tercihi, Isıtıcı kremli veya Tırtıklı prezervatiflerden yana.

Başak burcu
idealist, romantik ve mükemmelliyetçi Başak'ların kendilerini güvende hissetmeleri için extra kalın prezervatifler vazgeçilmezlerinden.

Oğlak burcu
Sevecen, tutkulu ve kadınının kendine tamamen teslim olmasını isteyen Oğlak erkeklerinin tercihi ise, Geciktiricili veya Noktalı prezervatifler.

Hava burçları
Değişken, meraklı ve hareketli Hava Burçları, ilişkilerinde adrenalin ve macerayı severler.

İkizler burcu
İstikrarsız, havai ve eğlenmeyi seven İkizler erkekleri yatak oyunlarını iyi bilir ve tercihi renkli kişiliği gibi Halkalı prezervatiflerden yana.

Terazi burcu
Kendine hayran, entelektüel ve ilişkisinin monotonlaşması kabusu olan Terazi'ler, Tırtıklı prezervatifi tercih etmektedirler.

Kova burcu
Cinselliğin arkadaşlıktan sonra geldiği Kova erkeklerinde, partneriyle öncelikli olarak arkadaşlık kurması ve ona saygı duyması gerekir. Kontrollü ilişkilerin öncüsü Kova'ların tercihi güvenli Ekstra kalın prezervatifler.

Su burçları
Bir su damlası kadar masum, okyanuslar kadar da vahşi olan Su Burçları, hayal gücü ve cazibeleriyle renkli bir cinsel ilişki yaşarlar.

Yengeç burcu
Duygusal ve romantik yapıya sahip olan aşık olmak, sevmek için yaratılan Yengeç'ler tercihlerini Çikolata&Gül aromalı prezervatifler'den yana kullanıyorlar.

Akrep burcu
Karşı konulamaz bir cazibeye sahip olan zaman ve mekan tanımaksızın her daim cinselliğe hazır olan Akrep'lerin tercihi, Isıtıcı kremli prezervatiflerdir.

Balık burcu
Samimi, sevecen ve romantik bir aşık olan Balık'lar şımartılmaktan ve yatakta kontrolün elinde olmasından büyük haz duyarlar. Ekstra ince veya çikolata&gül aromalı prezervatifler en çok kullandıkları arasında.
3554