Her burcun prezervatif seçimi farklıdır!

Her burcun prezervatif seçimi farklıdır!

Her burcun prezervatif seçimi farklıdır!

Burçlar gezegenlerin etkisiyle dönemsel olarak erkekleri, libidolarındaki değişimlere göre farklı prezervatif çeşitlerine yöneltiyor...

12.11.2009 6:00
Ateş Burçları

Sıcak, enerjik ve yaşamayı seven ateş burçları cinsel hayatlarında da yeniliklere açık, eğlenceli ve kontrollüdürler.

Koç Burcu

Kalabalık ortamlarda seks fikri bile tahrik olmalarına yeten sabırsız ve aceleci Koç Burç'larının tercihi geciktiricili prezervatif.

Aslan Burcu

Özgüveni yüksek olan, yatakta üstünlük sağlamak isteyen ve yaramaz bir çocuktan farksız olan Aslan'ın tercihi ekstra ince prezervatif.

Yay Burcu

Genellikle meyveli&renkli prezervatifleri tercih eden Yay, neşeli, espritüel ve renkli kişiliğini cinsel hayatına da yansıtır.

Toprak Burçları

İnce ruhlu, anlayışlı ve sadık yapıya sahip olan toprak burçları için cinsellik, adeta yemekten farksızdır.

Boğa Burcu

Cinselliğin anlamı loş bir ışık, hafif bir müzik ve bir kadeh şampanya eşliğinde yemek gibi olduğu için Boğa'ların tercihi, ısıtıcı kremli veya tırtıklı prezervatiflerden yana.

Başak Burcu

idealist, romantik ve mükemmelliyetçi Başak'ların vazgeçilmezleri, kendilerini güvende hissetmeleri için ekstra kalın prezervatifler!

Oğlak Burcu

Sevecen, tutkulu ve kadınının kendine tamamen teslim olmasını isteyen Oğlak erkeklerinin tercihi ise, geciktiricili veya noktalı prezervatifler.

Hava Burçları

Değişken, meraklı ve hareketli hava burçları, ilişkilerinde adrenalin ve macerayı severler.

İkizler Burcu

İstikrarsız, havai ve eğlenmeyi seven İkizler erkekleri yatak oyunlarını iyi bilirler ve tercihleri renkli kişilikleri gereği halkalı prezervatiflerdir.

Terazi Burcu

Kendine hayran, entelektüel ve ilişkisinin monotonlaşması kabusu olan Terazi'ler, tırtıklı prezervatifi tercih ederler.

Kova Burcu

Cinselliğin arkadaşlıktan sonra geldiği Kova erkeklerinde, partneriyle öncelikli olarak arkadaşlık kurması ve ona saygı duyması gerekir. Kontrollü ilişkilerin öncüsü Kova'ların tercihi güvenli ekstra kalın prezervatifler!

Su Burçları

Bir su damlası kadar masum, okyanuslar kadar da vahşi olan su burçları, hayal gücü ve cazibeleriyle renkli bir cinsel ilişki yaşarlar.

Yengeç Burcu

Duygusal ve romantik yapıya sahip olan ve aşık olmak, sevmek için yaratılan Yengeç'ler tercihlerini çikolata&gül aromalı prezervatiflerden yana kullanıyorlar.

Akrep Burcu

Karşı konulamaz bir cazibeye sahip olan, zaman ve mekan tanımaksızın her daim cinselliğe hazır Akrep'lerin tercihi kesinlikle ısıtıcı kremli prezervatiflerdir.

Balık Burcu

Samimi, sevecen ve romantik bir aşık olan Balık'lar şımartılmaktan ve yatakta kontrolün ellerinde olmasından büyük haz duyarlar. Ekstra ince veya çikolata&gül aromalı prezervatifler en çok kullandıkları çeşitler arasında yer alır.

Bunları biliyor musunuz?

Burcuna göre erkeği tanıma rehberi

Eşini burcuna göre seçmeye ne dersin?
2361