Dolunay Koç Burcunda!

Dolunay Koç Burcunda!

Ay sonuna kadar Uranüs'ün açıları ve Koç burcunda meydana gelecek dolunay bizi ani gelişmeler karşısında hazırlıklı olmaya zorluyor...

11.10.2016 9:39

Son dakika gelişmeleri ile birlikte değişimler de başlıyor. Ay sonuna kadar Uranüs'ün açıları ve Koç burcunda meydana gelecek dolunay bizi ani gelişmeler karşısında hazırlıklı olmaya zorluyor. Bu süre zarfında aslında daha önce deneyimlemediğimiz ne varsa yaşamaya başlıyoruz. Önümüzdeki 15 gün boyunca kontrolümüz dışında pek çok değişim yaşanabilir. 6 Kasım’a kadar ve Ocak ayında da bu etkiler altında olacağız. Hafta sonuna doğru altını çizdiklerim önem kazanıyor.

Agresif ve geçimsiz kişilerle bu ara sıklıkla karşılaşabilirsiniz. İnsanoğlunun içindeki kötü enerjinin tamamı su yüzüne çıkıyor. Sırlar açığa çıkabilir ve gizli saklı tutulan olaylar gerginlikler yaratabilir. Gerçeklerin ortaya çıkması bizi zor durumda bırakabilir. Karmaşık ve denge bozan durumlar bizi yıldırabilir. Aksilikler ve ufak tefek tehlikeler yaşanabilir.

İçimizde yer etmiş ve kötü iz bırakmış ne varsa, iş ve aile ilişkilerimizde karşımıza çıkabilir ve buna bağlı tartışmalar, kopmalar meydana gelebilir. Hayatımız istemediğimiz bir yöne evrilebilir ve bizi bulunduğumuz sahneden indirebilir. Özellikle önümüzdeki iki üç hafta; tehlike arz eden ve bizi riske sokacak durum ve kişilerden uzak durmalıyız. Acele hareket etmeyelim ve kendimize dikkat edelim.

 

Psikolojik anlamda bizi tahrik etmeye, tartışmalara ve kargaşalara itmeye çalışan kişilere karşı tedbirli olalım.

Anlaşmalar esnasında hızlı düşünüp acele kararlar vermemeli ve gerekirse sözleşmeleri bekletmeliyiz. Ağzımızdan çıkan kelimelere de dikkat etmeli, her düşündüğümüzü söylememeliyiz. Zira sert eleştiriler alabiliriz. Elimizde olmayan nedenlerle ani değişikleri kabullenmek durumunda kalabiliriz. Bu sebeple esnek ve toleranslı davranmaya çalışalım.

Yazdıklarım üç hafta boyunca etkili olacak ve üç haftaya yayılan Uranüs, Mars, Plüton, Güneş ve Dolunay'ın her hafta başka bir açıda olması sebebiyle gerginlikleri de maalesef beraberinde getirecek. 16 Ekim'de meydana gelecek Koç burcundaki Dolunay hafta sonuna denk geldiği için, hem önümüzdeki hafta hem de bir sonraki hafta belli etkiler altında olacağız. Dolayısıyla, iki hafta boyunca size aynı işaretlerden bahsedeceğim.

 

11 Ekim tarihli Merkür Jüpiter görünümü (+/- 5 gün), haftanın negatif enerjilerini bir nebze olsun defederek ve keyifli diyalogları, görüşmeleri başlatarak, sürecin olumsuzluklarını azaltacak.

Mars - Plüton görünümü ise; bir yandan takıntılı, sabit fikirli ve yobaz kişileri karşımıza çıkarırken, diğer taraftan da bizi değişime itiyor. İnsanoğlunun şeytani tarafıyla yüzleşiyoruz. Hedeflerimize tam gaz gidebilir ve istediğimiz sonuçları elde edebiliriz. Bu görünüm aynı zamanda cinsel istekleri de güçlü bir biçimde tetikleyecek. Belli kişilere bu anlamda saplanıp kalma olasılığımız yüksek.

Merkür - Satürn görünümü ise, bize mantığımızı kullanabileceğimiz ve aklıselim düşünebileceğimiz koşullar sağlıyor. Ani değişiklikler ve oluşumlar karşısında dayanıklı ve olgun bir tavır sergileyebiliriz. Birikim ve tecrübe sahibi kişilere bu noktada danışabilir, fikirlerine ihtiyaç duyabiliriz. En çok kimler etkileniyor: Ekim doğumlu Teraziler, Nisan doğumlu Koçlar, Ocak doğumlu Oğlaklar, Temmuz doğumlu Yengeçler ve yükselen burçları ya da Ay burçları bu burçlarda olanlar.Son dakika gelişmeleri ile birlikte değişimler de başlıyor.

 

Ay sonuna kadar Uranüs'ün açıları ve Koç burcunda meydana gelecek dolunay bizi ani gelişmeler karşısında hazırlıklı olmaya zorluyor. Bu süre zarfında aslında daha önce deneyimlemediğimiz ne varsa yaşamaya başlıyoruz.

Önümüzdeki 15 gün boyunca kontrolümüz dışında pek çok değişim yaşanabilir. 6 Kasım’a kadar ve Ocak ayında da bu etkiler altında olacağız. Hafta sonuna doğru altını çizdiklerim önem kazanıyor.

Agresif ve geçimsiz kişilerle bu ara sıklıkla karşılaşabilirsiniz. İnsanoğlunun içindeki kötü enerjinin tamamı su yüzüne çıkıyor. Sırlar açığa çıkabilir ve gizli saklı tutulan olaylar gerginlikler yaratabilir. Gerçeklerin ortaya çıkması bizi zor durumda bırakabilir. Karmaşık ve denge bozan durumlar bizi yıldırabilir. Aksilikler ve ufak tefek tehlikeler yaşanabilir.

İçimizde yer etmiş ve kötü iz bırakmış ne varsa, iş ve aile ilişkilerimizde karşımıza çıkabilir ve buna bağlı tartışmalar, kopmalar meydana gelebilir. Hayatımız istemediğimiz bir yöne evrilebilir ve bizi bulunduğumuz sahneden indirebilir.

Özellikle önümüzdeki iki üç hafta; tehlike arz eden ve bizi riske sokacak durum ve kişilerden uzak durmalıyız. Acele hareket etmeyelim ve kendimize dikkat edelim. Psikolojik anlamda bizi tahrik etmeye, tartışmalara ve kargaşalara itmeye çalışan kişilere karşı tedbirli olalım. Anlaşmalar esnasında hızlı düşünüp acele kararlar vermemeli ve gerekirse sözleşmeleri bekletmeliyiz. Ağzımızdan çıkan kelimelere de dikkat etmeli, her düşündüğümüzü söylememeliyiz. Zira sert eleştiriler alabiliriz. Elimizde olmayan nedenlerle ani değişikleri kabullenmek durumunda kalabiliriz. Bu sebeple esnek ve toleranslı davranmaya çalışalım.

Yazdıklarım üç hafta boyunca etkili olacak ve üç haftaya yayılan Uranüs, Mars, Plüton, Güneş ve Dolunay'ın her hafta başka bir açıda olması sebebiyle gerginlikleri de maalesef beraberinde getirecek.
16 Ekim'de meydana gelecek Koç burcundaki Dolunay hafta sonuna denk geldiği için, hem önümüzdeki hafta hem de bir sonraki hafta belli etkiler altında olacağız. Dolayısıyla, iki hafta boyunca size aynı işaretlerden bahsedeceğim. Kasım ayına kadar da sadece olumlu görünümleri altta gördüğünüz bölüme ekliyor olacağım.

11 Ekim tarihli Merkür Jüpiter görünümü (+/- 5 gün), haftanın negatif enerjilerini bir nebze olsun defederek ve keyifli diyalogları, görüşmeleri başlatarak, sürecin olumsuzluklarını azaltacak.

Mars - Plüton görünümü ise; bir yandan takıntılı, sabit fikirli ve yobaz kişileri karşımıza çıkarırken, diğer taraftan da bizi değişime itiyor. İnsanoğlunun şeytani tarafıyla yüzleşiyoruz. Hedeflerimize tam gaz gidebilir ve istediğimiz sonuçları elde edebiliriz.

Bu görünüm aynı zamanda cinsel istekleri de güçlü bir biçimde tetikleyecek. Belli kişilere bu anlamda saplanıp kalma olasılığımız yüksek.

Merkür - Satürn görünümü ise, bize mantığımızı kullanabileceğimiz ve aklıselim düşünebileceğimiz koşullar sağlıyor. Ani değişiklikler ve oluşumlar karşısında dayanıklı ve olgun bir tavır sergileyebiliriz. Birikim ve tecrübe sahibi kişilere bu noktada danışabilir, fikirlerine ihtiyaç duyabiliriz.

En çok kimler etkileniyor: Ekim doğumlu Teraziler, Nisan doğumlu Koçlar, Ocak doğumlu Oğlaklar, Temmuz doğumlu Yengeçler ve yükselen burçları ya da Ay burçları bu burçlarda olanlar.

38911