Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Oğlak

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Oğlak

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Oğlak

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. İşte ciddiyeti ve mükemmeliyetçiliğiyle evini dekore eden oğlak için dekorasyon önerileri:

30.05.2012 16:34

Ciddiyetleriyle ön plana çıkan oğlaklar evlerini dekore etmek için eşya seçimlerinde de son derece planlı programlıdırlar. Öncelikle hesap yapar, kafalarında biçimlendirirler ve en son içlerine gerçekten sinerse o obje bir oğlağın evine girmeye hak kazanır. En iyisine sahip olma isteği nedeniyle dekorasyonda daha sade ve gelenekçidirler.

Oturma odası

Evini seven oğlak burcu, klasik eşyalara ve özellikle antikalara dekorasyonda büyük yer verir. Koyu kahverengi veya nefti tonlarıyla koltuklarını döşetebilirler. Döşemelerde deri ve kadife oğlakların hoşuna gidecektir. Ağır bir ahşaptan yapılan kitaplık ve dünya klasikleriyle birlikte eviniz tam istediğiniz gibi tarih ve kültür kokacaktır. Oğlak burcu aşırı şekillerden uzak durmalıdır.

Yatak odası

Disiplinli ve sorumluluk sahibi oğlak burcu olgun ve makul, daha az yenilikçi dekorları yatak odasında da tercih edecektir. Her şey dayanıklı ve ahenkli olmalıdır. Daha çok gücü simgeleyen deri bir sandalye ya da leopar desenli bir halı, yatak örtüsü oğlakların kişiliğini yatak odalarına da taşıyacaktır. Katı renkler olan toprak tonları, siyah, gri ve koyu yeşil tonları oğlak burcunun dekoresi esnasında çokça kullanacağı renklerdir.

1834
dahafazlası