Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Koç

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Koç

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Koç

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. İşte yaşadığı evi de gençleştiren koç burçları için dekorasyon önerileri!

30.05.2012 11:22

Hareketli ve atılgan yapıdaki koç burçları evlerinde bu canlılığı yansıtmaya çalışacaklardır. Canlı renklerin içinde sadelik saklayan dekorasyon alternatifleri adeta koç burçları için tasarlanmıştır

Oturma odası

Çocuk ruhlu ve cömert koç burcu fazla eşyadan kaçınmalıdırlar. Bu özgürlüğüne düşkün koçların kendilerini sınırlandırılmış hissetmelerine neden olur. Dekorasyonda deri döşemeler kullanabilirler. Bununla birlikte parlak kırmızı tonları, sıcak bir yuva izlenimini uyandıran büyük rahat bir koltuk ve en düzgün alet edavatlar koçun ilgisini çekecektir.

Yatak odası

Pozitifliğiniz ve tarzınız farklı dekorasyonlar denemenize neden olsa da yatak odanızın enerjisi hep yüksek kalacaktır. Çelişkilerden hoşlanan koç burçları yatak odalarında eski ve yeniyi bir arada yaşatırlar. Kendilerini yaşam alanlarında rahat hissetmeleri gerekir ve bu alanı ateşli renk patlamalarıyla yuva haline getirirler. Yatak odalarındaki ideal mekanları şömine önleridir. Fazla sıcaklığın sizi boğmaması için renk konusunda kararında bir seçim yapmaya çalışın. Ölçülü şekilde kullanılmış koyu kırmızılar ve kehribar yatak odanızı size ait hissettirecektir.

997
dahafazlası