Balık Burcundaki Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Balık Burcundaki Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Bu hafta Balık burcunda meydana gelecek Ay tutulması savaşçı ruhumuz ön plana çıkıyor! Etkilerini Şubat 2017 tutulmasına kadar hissedeceğiz...

12.09.2016 13:04

Bu hafta Balık burcunda meydana gelecek Ay tutulması 1 Eylül’de meydana gelen tutulmanın devamını temsil ediyor. Zira etkilerini Şubat 2017 tutulmasına kadar hissedeceğiz. Hatta geçen hafta ufak ufak sinyallerini vermeye başladığını söylemek yanlış olmaz.

Bu tutulma aybaşından beri süre gelen baskılara, tehditlere, yalanlara, gizli kapaklı oyunlara, propagandalara veya korku imparatorluğuna bir isyan ya da başkaldırı mesajı olabilir. Yaşanan tüm sıkıntılara ve acılara karşı bir içsel bir savaş başlatıyoruz aslında.

İçimizdeki yangın körüklenerek büyüyor. Bu nedenle ne kendime ne de başkalarına zarar vermememiz gereken bir süreç bizim için. Fakat beklediğimiz durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. 16 Eylül civarında ise öngörülerimiz kuvvetli, dolayısıyla ilişki ve işbirlikleri pozitif bir boyut kazanabilir. Hayalperest yanımız ön plana çıkıyor, ancak gerçekleri de göz ardı etmemek gerek. Sorumluluklarımızın bilincinde olmalıyız.

Hem duygusal hem de fiziksel olarak yıpratıcı durumlar gündeme gelebilir. Bu nedenle hazırlıklı olmakta fayda var. Kötü niyetli kişilerin tahrik eden ve saldırgan tavırları bizi olumsuz etkileyebilir. Sabırlı ve güçlü olabilirsek bu mücadelenin kazananı biz oluruz. Özellikle üst düzeydeki kişilerin baskıcı yaklaşımları gerginliklere neden olabilir. Yönetici pozisyonundaki kişilerle çatışmaların ya da tartışmaların yaşanması olası görünüyor.

Kısacası önümüzdeki iki hafta boyunca stresli ve gerilimlere açık ortamlarda bulunmamakta yarar var.

 TUTULMANIN OLUMLU TARAFLARI

Yeni aşklar kapıda…

Yeni flörtler ya da aşklar için uygun günler. Dış görünüş olarak daha ilgi çekici bir stilimiz olabilir. Yenilenen imajımızla birlikte beğeni toplayabilir ve yeni insanlarla tanışabiliriz. Öte yandan devam eden ilişkilerimiz de hareket kazanıyor. Yaratıcı yönümüz ön plana çıkarken, yeni deneyimler kazanabiliriz. Yeni aşklar kapıda demişken, evet her an sürpriz bir heyecan yaşanabilir. Fakat tutulmanın ufak bir olumsuz tarafı da söz konusu olabilir. O da olası aksilikler ve sakarlıklar. Kimimiz çaydanlığı dökebilir, kimimiz taşa takılıp düşebilir. Aman diyelim…

En çok kimler etkileniyor: Balık, Başak, Yay, İkizler burçlarının son on günü doğumlular, yükselen burçları bu burçlarda olanlar ve dolaylı olarak Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak burçları.


20892