Astroloji stilinizi belirliyor!

Astroloji stilinizi belirliyor!

Astroloji stilinizi belirliyor!

Gardrobunuzda bulunan kıyafetler ve giyim tarzınız aslında burcunuzun özelliklerinden etkileniyor.

07.10.2009 6:00
Koç

Canlı ve baskın renkleri seversiniz. Spor giyim ve yenilikçi stiller size göredir. Bazı insanların iç karartıcı olarak kabul ettiği siyahı bile son derece çekici hale getirebilirsiniz. Saç stiliniz, katıldığınız ortamlara renk katabilir. Kızıl ve açık sarı çizgiler, özgür bir karakter çizecek stiller tam size göredir.

Boğa

Sade ama asil bir tarzınız var. Bedeninize güvenir, kıyafetlerinizi de buna göre seçersiniz. Giysilerinizin teninize nazik bir dokunuşu olmalıdır; onların içinde rahat etmeniz birinci önceliğiniz.

İkizler

Rahat giysileri tercih edersiniz. Aksesuarlar ise vazgeçilmezinizdir. Tek gün içinde birçok farklı tarzda giyinebilirsiniz. Sizi hem formal, hem de sportif görmek mümkün.

Yengeç

Geleneksel ama yine de teninizi ön plana çıkartacak, metalik etki veren tüm renkleri ve dantel giysileri tercih edebilirsiniz. Güzelliğinizi öne çıkartan gümüş ve inci, stilinizi tamamlayabilir.

Aslan

Her ortama uyum sağlayan değişken bir stile sahipsiniz. Sizi, bir toplantıda spor giysilerle, bir diğerinde ise son derece gösterişli ve şık görebiliriz. İki şekilde de oldukça çekici olursunuz.

Başak

Nötr renkleri seversiniz. Toprak elementinin özellikleri, klasik stilleri tercih etmenizi sağlar. Yeşim taşından ve inciden yapılan aksesuarlar ile deri ürünler stilinizi tamamlar.

Terazi

Lüks ve çekicilikle tanımlanan her türlü kıyafet ve aksesuarı kullanabilirsiniz. Venüs'ün yumuşak etkileri, erotizmi ön plana çıkartan giysileri ve onları tamamlayan şık ayakkabıları, şalları veya aksesuarları tercih etmenizi sağlar.

Akrep

Cinselliği ön plana çıkaran giysileri tercih edersiniz. En klasik kıyafetlerde bile erotizminiz ön plana çıkar. Siyah ve kırmızı, en çok tercih ettiğiniz renklerdir. Zaman zaman aşırı uçlara kayabilirsiniz.

Yay

Özgür ve doğal görünmeyi tercih edersiniz. Dişiliği ortaya çıkaran ama en önemlisi de rahat olan giysiler, sizin için önemlidir. Çok önemli bir davete, sizi güzel gösterecek değil, yalnızca kendi rahatınızı sağlayacak bir giysi ile gitmeniz şaşırtıcı olmaz.

Oğlak

Geleneksel giysilere ilgi duyar, formal giyimden hoşlanırsınız. Klasik tanımlaması, parfüm, çanta ve ayakkabı seçimlerinizde de kendini gösterir. Toprak tonları, siyah, lacivert, hatta gri, dolabınızda mutlaka vardır.

Kova

Bu burcun kadınları için en önemli şey rahatlıktır. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Onlar için önemli olan içinde sıkılmayacakları bir giysidir. Genellikle bol kıyafetleri tercih ederler. Alışverişte acelecidirler.

Balık

En önemli özelliğiniz çok kararsız olmanız. Ne giyeceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Parlak ve saten türü kumaşlar favorileriniz. Spor giyimin yanı sıra, klasik giyimden de hoşlanıyorsunuz. Alışverişte başkalarının tavsiyelerinden çok kolay etkileniyorsunuz.

Kaynak:Ntvmsnbc
678
dahafazlası