15 Gün Boyunca Tehlikeli Enerjilere Dikkat!

15 Gün Boyunca Tehlikeli Enerjilere Dikkat!

Mars ve Satürn birlikteliği neticesinde aşırı öfke, hırs ve intikam unsurları içeren durumlar söz konusu olabilir. Dikkat!

22.08.2016 15:14

Mevcut işlerimiz ve sorumluluklarımız neticesinde hayatımıza olumlu yansıyacak etkiler ve enerjiler ön plana çıkıyor. İmzalar ya da ortaklıklar kurmak için ideal günler. Hedeflere odaklanabiliriz. Kişisel gelişim üzerine konulara eğilebilir ya da tatil planları yapabiliriz.

Ancak, haftanın dikkate değer konularından biri de; önümüzdeki 15 gün boyunca tehlikeli enerjilerin etkili olacak olması. Aşırı öfke, hırs, intikam ve şiddet unsurları içeren durumlar söz konusu olabilir. Mars ve Satürn birlikteliği olası saldırıların hedefi olabileceğimiz yönünde işaretler veriyor. Hem kendimizi hem de imkânlarımızı, konumumuzu ve sağlığımızı çok sıkı muhafaza etmeli ve korumalıyız. Kör noktalarımız ortaya çıkabilir. Zaman zaman halledilmesi zor konularla sınanabiliriz. Öte yandan bir takım kişilerin maskelerinin de düşmesi söz konusu.

Bu gezegen etkileriyle birlikte, yayılmak, umursamamak ve harekete geçmemek bize zarar verebilir. Fakat aceleci ve telaşlı da olmamak gerek. Aksi halde riske girer ve kötü bedeller öderiz. Mücadeleye girmeyelim, hiçbir şeyi zorlaştırmayalım. Oturup düşünmek ve hazırlık yapmak en doğrusu olacaktır.

Astroloji derslerinde de belirtildiği gibi; bu açılara kendimizi hazırlamak büyük önem taşıyor. Bu ne demek? Yeterince tanımadığımız insanlara bir anda güvenmemeli, problemli yürüyen ilişkilere temkinli yaklaşmalı ve daha önce bulunmadığımız yerlerde tek başımıza dolaşmamalıyız. Öte yandan hayatımızda iz bırakacak bir takım gelişmelerle birlikte, bizi sınırlarımızın ötesine taşıyacak olayların merkezinde kalabiliriz. Büyük düşünelim, ancak büyük adımlar atmak için acele etmeyelim. Önce güç toplamalıyız. Aksi halde üstesinden gelemeyeceğimiz konulara kalkışarak zarara uğrarız. Sağlıkla ilgili başlıklardan bazıları gündeme gelebilir. Örneğin; diş sağlığımız ve kemik yapımız ile ilgili bazı olumsuz sinyaller alabiliriz. Gizli yürütülen işler, planlar ya da görüşmeler ortaya saçılabilir. Fakat bu açının olumlu tarafları da olacak elbette. Gezegenin zorlayıcı enerjisi bittiğinde müthiş bir disiplin ve inançla pek çok işin üstesinden gelebileceğiz.

Bizi hata yapmaya iten kişi ve durumlara karşı hazırlıklı olalım. Bazı yanılgılar ve yanlışlar bizden kaynaklı da olabilir. Kafamızda kurguladıklarımız bizi gerçeklerden uzaklaştırabilir. Dolayısıyla her şeye hakim olmalı ve hiçbir detayı atlamamalıyız.

Aslında, geçen haftadan bu yana bu etkilerin altındayız. Umarım; önümüzdeki 15 gün boyunca, haftanın olumlu etkileri, içinde bulunduğumuz bu zayıf enerjiyi fazla hissettirmez. Şunun da altını çizmek gerekiyor; ülkemizin bazı yöneticilerinin yükselenleri bu etkiyi önemli ölçüde hissedecek.

KİMLER DAHA ÇOK ETKİLENİYOR?

Dediğim gibi önümüzdeki on beş gün Balık, Yay, Başak, İkizler burcunun ilk on günü doğanlar başta olmak üzere yükselen burçları bu burçlarda olanlar en fazla dikkat etmesi gerekenler olacak.

Havada aşk kokusu var!

Hafta sonu Venüs ve Jüpiter’in sıcak, samimi ve canlandıran enerjileri bizi hareketlendirecek ve içimizi ısıtacak. Emeklerimizin karşılığını görmeye başlayabiliriz. Sosyal ilişkilerimiz güçlenebilir. Fakat en önemlisi: havada aşk kokusu var! Yepyeni bir heyecan için uygun günlerdeyiz. Güzellik, estetik, alışveriş veya dekorasyon gibi başlıklar şanslı olduğumuz konular…

Bu iyimser açının haftanın olumsuz görünümlerini nötralize edebileceğini umalım. Hepinize iyi haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın...

Niobe Aslı Temel

50549