14 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları

14 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Bugün burcunuzu neler bekliyor? 14 Şubat günlük burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan öğrenin!

12.02.2018 10:30

KOÇ

Bu aralar yolunda gitmeyen bazı şeyleri yeniden yaşıyor olmanın sevincini yaşıyor olabilirisiniz. Bu bir iptal edilen program olabilir veya geri gönderilen, onay görmeyen bir iş projesi olabilir. Bu gibi şeylerin pozitif anlamda onay aldığını görmeniz sizi heyecanlandıracak ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Sizlerin de gördüğü gibi bazı şeylerin oluşu zaman olgusuyla paralel ilerler. Bu noktada beklemek ve sabretmek yeterlidir.

BOĞA 

Bugün gizli kalmış bazı yaşamsal konular hayatınızda ani stres yaratabilecek bir boyuta ulaşabilir. Hiç ummadığınız kişilerden şaşırtıcı sözler duyabilir, öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Hayat, acısıyla tatlısıyla her daim mücadele gerektiren bir yaşam yolculuğudur. Bu yolculukta bazen aksilikler olması mümkündür. Özel ilişkilerde ise iletişimlerinizde empatili bir dil kullanmalı, abartıdan uzak olmayı tercih etmelisiniz.İKİZLER

Kafanızdaki birtakım konulara karşı gerçekçi yaklaşımlarınız, çözüm odaklı düşünmeniz, alacağınız olumlu haberlerle birden değişebilir ve farklı bir boyut kazanabilir. Çalışma ortamınızda ki ilişkilerde ise beklentilerinizi yüksek tutmadan, herkesi olduğu gibi kabul ederek ilerlemeniz ve konuşma dilinde abartıdan kaçınmamız daha doğru anlaşılmanıza ve işlerinizin daha kolay yürümesine yardımcı olacaktır.

YENGEÇ

İlişkilerde biraz sınırlarınızı çizmek ve daha fazla kendinizle baş başa kalmak isteyeceğiniz bir gün. Uzun süredir yoğun çalışma temponuz ve işlerinizin ağırlığı sizi son zamanlarda epey hırpaladı. Böyle zamanlarda biraz kendinizle baş başa kalmak ve iç sesinizi dinlemek hem size hem ruhunuza gayet iyi gelecektir. Kendinize vakit ayırırken sevdiklerinizin de yanında olmanız onlara zorlandıkları noktalarda yardımcı olmanız gerekebilir.ASLAN

Bugün özel hayatınızda sosyal çevrenizin yönlendirmelerine karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hayatınızda önem arz eden kişilerin yaşam yolunda geçirdiği zor günleri biraz daha anlayışla karşılamanız ve ona göre davranmanız gerekmekte.Bilirsiniz zor günlerde kimin yanınızda olup olmadığı dostlukların gidişatı yönünden oldukça önemlidir.

BAŞAK

Devlet dairesinde ve finansal hukuki süreçlerinizle ilgili olaylar bugün sürpriz ve orijinal çözümlerle aydınlanabilir. Sanki sihirli bir el değmişçesine işleriniz yoluna girebilir. Bazı yaşamsal sorunlarınıza ek finansal gelirlerle destek bulabilir, hem gününüzü hem de geleceğinizi bu anlamda aydınlatabilirsiniz. Pratik ve akılcı girişimlerinizle her zaman doğruyu buluyor ve yaşamınızı renklendirmeyi beceriyorsunuz.TERAZİ

Aşk'ta ve sosyal ilişkilerde destekleyici ve özel bir gün. Sevginizi son damlasına kadar hissettirirken sevilmenin de güveni içerisinde olabileceğiniz, yaşamın bütün zorluklarını beraber üstleneceğiniz bir hayat arkadaşına sahip olduğunu bilmek sizi tekrar canlandıracak ve içinizde her şeyi yapabilecek gücü tekrardan hissedeceksiniz. Yalnız teraziler ise aşkın şanslı etkilerini üzerlerinde hissedebilirler. Heyecan verici tanışmalar ve sürprizler sizleri bekliyor.AKREP

Özel hayatınızda bazı özgürlük ve mesafeler olması gerektiği halde karşı tarafa bağımlı bir yapı sergiliyorsanız, kaybeden taraf siz olabilirsiniz dikkat edin. İlişkilerde özgürlüğün ve sınırların öneminin vurgulandığı, herkesin rahat davranmak isteyip bunu dile getirdiği, birbirini sıkmadan, herkesin farklı istekleri olabileceğini rahatlıkla ifade ettiği bir gün olacak. Bu anlamda partnerinizi anlamaya çalışmalı, ona gereken sevgi ve içtenliği göstermelisiniz.

YAY 

İkili ilişkilerde ihtiyacınız olan sorumluluk duygusu ve yaşama karşı ciddi duruşunuzu bugün kolayca mantığınıza yerleştirebilir, bazı eksik taşları yerine koyabilirsiniz. Yeni başlayan bir ilişki söz konusu ise heyecan duygusu iliklerinize kadar işlerken bu aşkın mantığa uygun güzel etkiler içinde oluşu, iki taraf içinde uzun vadede mutluluk getirecek etkiler barındırmakta. Bunun keyfini çıkartıp birbirinizin kıymetini bilerek devam etmeli, yaşamın size bahşettiği bu değerli sevginin kıymetini bilerek şükür etmelisiniz.

OĞLAK

Finansal beklentilerinizin karşılandığı, borçların ve alacakların düzenlendiği, tamamen maddi dengeyi kuracağınız bir noktaya gelmiş bulunuyorsunuz. Artık emeklerinizin karşılığını alacak ve uzun süren bir rahatlama yaşayacaksınız. Tabii bunun hiç te kolay olmadığını sizler çok iyi biliyorsunuz. Bugünlere gelene dek çok emek verip az dinlendiniz. Şimdi ise bunun keyfini çıkartıyorsunuz. Bu sizin hakkınız.

KOVA

Yaşam yolculuğunda istediğiniz hayal dünyasına erişebilmek için yoğun bir çalışma içerisine girebilir, kendinizi bu kadar motive etmişken geri dönmek istemeyebilirsiniz. Bazı şeyleri elde etmek isterken hırsı bir tarafa bırakıp gönül gözüyle işin içine girersek orada daha önce hiç görmediğimiz güzellikleri görür ve yaptığımız işten daha büyük haz alırız. Bu noktada hırslarınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyiniz. Ayrıca çevrenizdeki kişilerden önemli destekler alabileceğiniz güzel bir süreç.BALIK 

Bugün gizli kalmış konular yada hayatınızda kontrol edemediğiniz alanlarla ilgili yeni başlangıçlar içerisinde olabilir, yeni bir form verme yoluna gidebilirsiniz. Bu özel yaşamınızda yürümeyen bir ilişki veya iş hayatında sorunlu giden bir grup çalışmasının size yansıması olabilir. Bu noktada güçlü olup hayatın size getireceği güzellikleri görmeye çalışmalı ve gereğinden fazla her şeyi kendinize sorun etmemelisiniz.

41209