Zıtlığın cazibesiyle elde edin!

Zıtlığın cazibesiyle elde edin!

Şimdiye kadar erkeklerin huyuna giderek onları elde etmeniz öğütlenmiş olabilir. Fakat biz bu sefer farklı bir taktik sunuyoruz. Biraz tersleşmeniz gerekse de kesinlikle etkili!

Güncellenme tarihi:
Başlığa bakıp da size sihirli yöntemler öğreteceğimizi düşünmeyin. Aşağıda okuyacaklarınız, bir emeğin itirafları ya da kadınlara verdiği ipuçları. Yani deyim yerindeyse "elçiye zeval olmaz". Yalnız yine de belirtmekte yarar var; önerilerin tümü test edildi ve onaylandı!

Uzun zamandır işe giderken karşılaştığınız ve evinize oldukça yakın oturan adam, sabahları gülümseyerek size selam vermeye başladı. Siz de bu durumdan oldukça hoşlandığınızı inkar etmiyorsunuz. Üstelik ortak tanıdığınız kişiler vasıtasıyla bir gün sizinle tanışma imkanı da buldu. Biraz sohbet ettikten sonra da telefonunuzu alma başarısını gösterdi, öyleyse bundan sonra ne yapacaksınız? Onunla buluşmadan önce aşağıdaki maddeleri okumalı ve uygulamayı da ihmal etmemelisiniz. Unutmayın; sizi oldukça etkileyen bu erkeği kendinize aşık etmek sizin elinizde!

Seks için acele etmeyin

Aşağıdaki tüm maddeleri uygulasanız dahi bu ilk ve en önemli maddeyi olması gerektiği gibi yerine getiremezseniz tüm çabalarınız boşa gidebilir. Bir gün karşınıza tam da hayalinizdeki gibi biri çıkabilir. Eğer ondan gerçekten etkileniyorsanız, ilk tanıştığınız gün onunla birlikte olmayın. Hatta bu süreci oldukça uzatmanız ilişkiniz için yararlı olacaktır. Böylelikle hem birbirinizi yakından tanıyabilir hem de sizi merak etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sizi, onun gözünde oldukça saygın bir yerde tutması açısından da çok önemli. Kontrolün elinizden çıkması ihtimaline karşı yakın bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Örneğin onunla yalnız kalacağınız bir akşam arkadaşınızın sizi arayıp acil durum çağrısı yapmasını isteyebilirsiniz.

Onunla her istediğinde buluşmayın

Evet, o sizi her aradığında, her görüşmek istediğinde onunla buluşmayın. Ama bunu yaparken de sert bir şekilde karşı çıkmaktan kaçının. Bizim istediğimiz; kibarca bir bahane bulmanız ve bunu çok sık tekrarlamamanız. Bir defasında yakın bir aile bireyinin size ihtiyacı olduğunu söyleyerek onu atlatabilirsiniz mesela...

Onun istediği yere değil de sizin istediğiniz yere gidin

Onunla buluştuğunuzda nereye gideceğinize karar verirken seçenekleri onun değil, sizin saymanızı sağlamalısınız, önce davranıp gidilebilecek yerler hakkında olumlu ya da olumsuz görüşlerde bulunun. Sonra bırakın seçimi o yapsın. Nasılsa sonunda sizin istediğiniz olmuş olacak. Unutmayın erkekler çoğu zaman yönlendirilmekten hoşlanırlar.
Yayın tarihi: 18.10.2008
2939
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.