Yeni bir aşka hazırlanın!

Yeni bir aşka hazırlanın!

Yaz güneşinin içimizi ısıttığı bugünlerde yalnızları mı oynuyorsunuz? Kendinizi toparlayın ve yeni bir sevgiliye yelken açmak için hazırlanın... Siz gerekeni yapın ki, doğru insan da sizi bulsun!

Kendinizi yenileyin
Yeniliklere açık olun. Arkadaşlarınızla yeniliklere açık bir parti verin. Herkes yeni birilerini getirsin. Böylece tanışabileceğiniz birçok kişi ortamda olacaktır.

Eğlenceye vakit ayırın
Hiç beklemediğiniz bir anda aşk sizin de kapınızı çalabilir Buna inanmıyor musunuz? Fakat bu doğru, olması gerektiği zaman beklediğiniz şey olacaktır. Siz bu arada eğlenmenize bakın. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın, bol bol gülün, eğlenin. Kim bilir belki de attığınız kahkahalar birinin kulağına gidebilir.

Rahat olun
Şunu bilmeniz gerekir biri ile tanışmadan önce kendinize güvenmeniz gerekir. Kendine güvenmeyen birine başkası da güvenemez.

Cafelere gidin
Biri ile tanışmak için her gece barlarda dolaşmanız gerekmiyor. Bir dergi alıp, kahve içmeye gidebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın bu arada çaktırmadan etrafa bakın. Belki size uygun biri ortalıklarda dolaşıyordur.

İnterneti kullanın
Günümüzde birçok kişi internet yolu ile tanışıyor. Sizde bunu deneyebilirsiniz. Ortak fikirleri paylaştığınız biri ile ilk önce sanal alemde takılır sonra da gerçek dünyada beraber olursunuz. Bu arada, yeni kız arkadaşlar edinerek daha farklı ortamlara girip, daha farklı şeyler yapabilirsiniz.

Alışverişe çıkın
Alışveriş yeni bir erkekle tanışmanın en iyi yollarından biridir. Size bir tavsiye yakışıklı erkeklere rastlayacağınız en iyi reyon tabii ki "erkek" reyonudur.
Yayın tarihi: 05.06.2007
815
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.