Yaz aşkına vitaminler

Yaz aşkına vitaminler

Yaz aşkınızı bir türlü unutamıyor musunuz? Kendinizi iyi hissetmek için biraz vitamin almaya ne dersiniz? Ama bunlar bildiğiniz vitaminlerden değil.

Kocaman bir yaz geride kaldı. Bu yazın en güzel olayı hayallerinizin erkeğine kavuşmanızdı. Ne kadar da yakışıklıydı! Tüm yaz boyunca dünyayı toz pembe gördünüz. Onun bir eşi daha olmadığına inandınız. Ve kısacası bu yaz aşkı size çok iyi geldi. Fakat sonunda acı gerçekler kapıyı çaldı yazla birlikte yaz aşkınız da uçup gitti...Tatil bitti! Eve dönüş vakti geldi...

Şimdi ne yapacaksınız?

Bir kere yaz bitti diye aşkınız da bitti diye birşey yok. Tamam bir süre görüşmeyeceksiniz fakat ilerde karşılaşmayacaksınız diye bir şey yok. Sonuçta gelişen teknoloji ile birlikte telefon, mail ya da mesajlarla birbirinize ulaşmanız mümkün. Ama kesin devam edecek diye bir şey de yok!

Bir süre daha özlemeye devam edersiniz fakat sonra bir bakarsınız ki aklınızdan çıkmış gitmiş. Özellikle Eylül ve Ekim aylarında yaşanan yaz aşkı sendromunu bir tek siz yaşamıyorsunuz. En büyük ilacınız zaman olacak ama bu sürede alacağınız vitaminler de bünyenizi güçlendirmeye yarayacak. İşte uzmanların aşk kırgınlıklarına önerdikleri vitaminler...

Tatil algınlığı vitamini

Bir bardak arkadaşla içilir ve hücreleri birleştirerek, kırılmış olan hayallerin tekrar toparlamasına yardımcı olur! Yanına bir de çene suyu çorba ilave edilirse, kesin şekilde rahatlama sağlanır. Nasıl mı yapacaksınız? Bir hafta sonu, mümkünse de sizinle aynı dertten müstarip bir arkadaşınıza gidin ya da onu çağrırın. Bu vitamin anlattıkça rahatlamanızı ve ilk şoku üzerinizden atmanızı sağlayacaktır. Tabii, bu yalnızca başlangıç!

Değişiklik vitamini

Nöbetçi kuaförlerde bulabileceğin bu vitamin, saçlara verilen yepyeni bir şekil sayesinde inanılmaz etkili olur. Çünkü bu saç olayı öyle bir şeydir ki üzerinde yaptırılan en ufak değişiklik bile kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Kendinizi güzel hissettikçe moraliniz de düzelecektir. Bu arada size bakan bakışlar da bir artış hissedilebilir. Bu durumda iyileşmeye başlıyorsunuz demektir.

Rahatlatıcı vitamin

Bir adet kalem bulun ve içinizi bir kağıda dökün. Bu vitamin öyle bir şeydir ki birkaç ay sonra yazdıklarınızı okuduğunuzda gülmenizi de sağlar. Ama size bir tavsiye yazdıklarınızı ne olursa olsun atmayın!

Kitap vitamini

Okunduğu zaman etkisini gösteren bu vitamin yepyeni dünyalara açılmanızı sağlayacak ve içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtaracak.

Alışveriş vitamini

Zaten doğuştan almaya meyilli olduğunuz bu vitamini bulmakta hiç de zorluk çekmeyeceğinizden eminiz. Çılgın alışveriş dürtünüzü harekete geçirin ve ruhunuzu rahatlatın! Gardırobunuzda yapacağınız birkaç yenilik, saçlarınızdaki değişiklikle birleşince sonuç oldukça etkileyici olacak.

Ve sonuç

Tamam onu unutmanız elbette kolay olmayacak ama bu vitaminlerle yaptığınız takviye sayesinde zamanınızın nasıl hızlı geçtiğini siz de fark etmeyeceksiniz...

Kaynak: Heygirl
Yayın tarihi: 08.09.2003
781
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.