Yalanını sevsinler senin...

Yalanını sevsinler senin...

Yalan söylemek artık ilişkilerimizin vazgeçilmez bir kurtarıcısı olmuş gibi. Özellikle erkekler için yalanlarla ilişkileri ayakta tutma gayreti had safhaya ulaşmış durumda. İşte bir erkeğin dilinden yalanlar...

Alışverişi severim

Vasfı ne olursa olsun hayatımızdaki kadınlarla alışverişe çıktığımızda mutlaka yalan söyleriz. Bir kadınla alışverişe çıkmanın ne kadar gereksiz ve bizim için sadece bir zaman kaybı olduğunu itiraf edemeyiz nedense. İç çamaşır reyonları haricinde hiçbir dükkan ilgimizi çekmez oysa. Erkekler kıyafet almak için o dükkan senin bu dükkan benim durumunda asla dolaşmazlar. Zaten kadınlarla alışverişe çıkmaktan hoşlanan erkekler de bizden değildir. Bu tip erkeklerde bir bit yeniği vardır.

Harikaydın birtanem

Genelde en büyük yalanlarımızı yatakta söyleriz. Özellikle cinsel paylaşımın altı ayı geçmiş olduğu ilişkilerde yatak yalanlarımız istemesek de kendiliğinden ortaya çıkar. Aslında suç çoğunlukla bizde değildir. Eşimizin her seferinde ilk defa yapıyormuşuz gibi özenmesini isteriz. "Harikaydın birtanem" mutlaka kullandığımız en büyük yalandır. Erkekler harika sevişen kadınlarla mutlaka defalarca sevişmek ister. Eğer haftada bir kez cinsel buluşma gerçekleştiren bir ilişki yaşıyorsanız ve her seferinde performansın sonunda bu cümleyi duyuyorsanız, uyanın lütfen, erkeğiniz yalan söylüyor.

Ne kadar güzelsin

Bu cümle de özellikle etrafta kimse yokken söyleniyorsa yalandır. Erkekler güzel kadınlarla konuşmayı sevmez. Gazel bir kadın sadece içgüdüleri harekete geçirir. Dokunmak, sevişmek, öplek, sahip olmak ister. Kadın güzelliği, erkek doğası ve bilinç altı için sadece çiftleşme sinyali anlamına gelir. Bütün bunları bir araya getirdiğinizde sizin güzelliğinize bakıp, bir sanat eserini inceleyen entelektüel bir eleştirmen havasında söylenmiş bu iltifat görünümlü yalana aldırmamalısınız.

Seninle çok mutluyum

Kadınıyla mutlu olan bir erkek bunu belli etmek için fedakarlık yapıp bütçesini aşan pahalı hediyeler alır, tatlı sürprizler hazırlar, çılgınlıklar yapar. En önemlisi sizden sonra uyuyup sizden önce kalkar. Erkek arkadaşlarıyla görüşmek yerine sizinle olmayı tercih eder. Sizi sadece tuvalette yalnız bırakır. Durup dururken, gözünüzün içine sanki dünyada yalnız siz varmışsınız gibi bakar. Fakat bunları yapmayıp kuru kuruya bu lafı sarf ediyorsa, buz gibi yalan söylüyordur.

Arkadaşını çok sevdim

Erkekler doğaları gereği dişilerini kıskanır. Ne okunan cafcaflı okullar, ne yurtdışı görmüşlük, ne zenginlik, ne fakirlik bu gerçeği değiştirmez. İşyerinden ya da okuldan normal bir erkek arkadaşınızı tanıştırdığında sizi kıskanmıyorsa, kesinlikle bir yerlerde bir yanlış durum hasıl olmuş demektir. Kıskanma güdüsü modernlikle aşınıp yok olmaz. Gerçekten kıskanmamışsa, demek ki artık sizi kaybetme duygusunu yitirmiştir. Bu da ilişkinin çoktan bittiğini gösterir.
Yayın tarihi: 07.11.2004
1324
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.