Unuttum seni!

Unuttum seni!

Sizi aldattığını öğrendiğiniz anda dünyanız yıkılmıştı, şimdi ise acınız geçmiş gibi görünüyor. İşte hayata döndüğünüzü gösteren işaretler.

- Duygusal film DVD'lerini geri verip, yerlerine aksiyon filmleri kiralamaya başladınız.

- İşteki bilgisiyarınızda bir arızadan dolayı size gönderdiği bütün mesajlar silinmişv e masanızın altına girip hüngür hüngür ağlamıyorsunuz.

- İki gece önce, ciddi bir şey anlattığında kaşlarını yukarı ve aşağıya kıpırdatma şeklinin aslında çok sıradan olduğunu keşfettiniz. Bakışlarının da.. Boynunuza dokunuşunun da.

- Eskiden barışmanızla ilgili birçok fantezi kurardınız, ancak antık onların hepsi tarihe karıştı. En çok kurduğunuz fanteziyi; bir otobüsün size vurduğunu ve acı haberi alan sevgilinizin hastaneye koşup, size hala aşık olduğunu itiraf etmesini bile zar zor hatırlıyorsunuz.

- Bakkaldan süt almaya indiğinizde, saçınızı kurutup fönletmekten vazgeçtiniz. Eskiden, belki sizi görür diye makyaj yapıp üstünüzü başınızı bile değiştirirdiniz.

- Geçen gece yeni sevgiliniz sizi öptüğünde kendinizi garip hissetmediniz.

- Markette annesiyle karşılaşıp, sizi çok sevdiğini ve kocasıyla birlikte oğulları için en uygğun seçim olduğunuzu düşündüğünü söyleyince, artık gözleriniz dolmuyor.

- 8 ile 12 dakika arası bir ön sevişmenin yetersiz olduğunu düşünüyorsunuz. Artık yeni bir sevgiliniz var.

- Arkadaşlarınızla çıktığınızda, birinin bir ay önce tirfi ettiğini, diğerinin de yeni bir sevgilisi olduğunu şaşkınlıkla öğrenirsiniz. O ana kadar sevgilinizi yeniden kazanma planlarıyla o kadar meşgulsünüz ki, en yakın arkadaşları nızın hayatlarıyla bile ilgilenmiyordunuz.

- Sevgilinizle arkadaş kalma fikri artık size uygun gelmiyor. Zaten yeterince arkadaşınız var ve üstelik onlardan hiçbiri gururunuzu ayaklar altına almadı.

- Şimdiye kadar çikolatalı dondurma adını takan dans hocanız, size artık seksi prenses diyor.

- Birkaç dakika telefonunuzu şarjsız bıraktığınızda, sizi arayapı bulamayacağından korkmuyorsunuz. Daha önce bu paniği hep yaşardınız (sizi aramak onun aklından geçmese bile.)

Artık eminsiniz: Kaybeden siz değilsiniz, onun ta kendisi.
Yayın tarihi: 02.12.2004
765
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.