Terk etmenin de bir adabı var!

Terk etmenin de bir adabı var!

Ayrılık da hayatın içinden bir durum, ama işi daha kötü hale getirmenin bir anlamı yok.

Güncellenme tarihi:
Terk etmenin de bir adabı var!

Güzel duygularla ve iyi niyetlerle başlanan bir ilişki, istemeseniz de bitmek zorunda kalabilir. Kimse ayrılmayı istemez elbette, ama ayrılmak zorunluluk halini aldıysa zaten hoş olmayan bir durumu iki taraf için de daha üzücü hale getirmek kimsenin işine yaramaz.


Sevgilinizden ayrılacaksanız, sakın kalabalık ortamları tercih etmeyin. Aşırı tepki veremez, sessizce ayrılabiliriz düşüncesi, genelde tam tersi yönde işliyor. Genelde erkekler tarafından tercih edilen bu yöntemin, araştırmaların da gösterdiği gibi pek istenilen sonuçları vermediği ortada.


Sizin yerinize bir arkadaşınızdan bunu yapmasını istemeyin. İlişkiniz kötü bile bitecek olsa, bir zamanlar güzel anları paylaştınız. Bunu sizden duymak, sevgilinizin hakkı.


Yine erkeklerin çok kullandığı taktik olan ortadan kaybolmak, işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale sokar. Telefonlara çıkmamak, aramamak ilişkinin bittiğini anlatmak için bir yöntem olsa da çok duygusuz bir seçim.

Yayın tarihi: 04.07.2012
1792
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.