Terazi, Akrep ve Yay

Terazi, Akrep ve Yay

Erkek arkadaşınız bu burçlardan biriyse eğlencenin formülünü öğrenin.

Güncellenme tarihi:
Terazi

Kararsız bir sevgiliniz var. Bu gibi durumlarda illaki ortak bir karar alınacaksa makanı aklınızda belirleyin hatta rezervasyonu bile gizliden yaptırın. O son ana kadar kararını veremeyecektir.

Gidilen mekanın üstünün örtülü olmaması gerekir çünkü kapalı mekanlar terazi erkeklerinin bunalma üssüdür.

Onunla nereye gidilir?

Kış için Brasserie'nin sakin ortamı, yaz için Boğaz'a nazır Çubuklu Hayal Kahvesi'nin huzur ortamı ideal.

Ne giyilir?

Sürpriz kıyafetler yani gizli dekolteler, hem etek hem bluz olan straplez üstler arada sırada başınızı sarmalayacağınız şallar gecenizi ve sizi tamamlar.

Akrep

Gidilecek yer konusunda aranızda bir gerilim varsa, bu durumu uzatmayın. Tartışıp tadınızı kaçırmak için bundan daha iyi bir bahane olamaz. Hayatın her anı savaştır akrepler için, yenilmek ölüm gibidir onlara.

Gittiğiniz ortamda aşk için yaratılmış başka erkeklerde olabilir fakat unutmayın kıskanç sevgiliniz bunu fark ederse işiniz çok zor. Gizemli olan herşey haz verir akreplere. Topluluk içindeki tartışmalarda bildiklerini ölesiye savunur. Alttan almak gibi bir huyu yoktur.

Onunla nereye gidilir?

Cahide On 5'in sıra dışı dekorasyonu ve müzikleri her ikiniz için de rahatlatıcı olur. Bunun dışında, deniz gören ve denize yakın her mekan özellikle Kuruçeşme Divan özel geceleriniz için birebir.

Yay

Sinirlerinizi muhteşem olacak gecenin gazıyla sağlama alın. Ne de olsa yay erkekleri bazı zamanlar nezaket yoksunu olabiliyor. Seçilen mekan, kişiler, eğlence çok öenmli dğeildir onun için. İnsan seçmez, herkesle paylaşacak bir hikayesi vardır. Kimseyi sıkmaz, sıkılmaz da.

Sevgiliniz müsrif bir adam, dikkat. Eğlence mekanını ziyaret eden bütük çiçekçile roradan mutlu ayrılırlar.

Onunla nereye gidilir?

Salamonhe ve Centro sevgilinizi ve sizi sıcacık atmosferiyle sarmalar. Buzada neşeli bir aşk gesecesinden düşmeyen ritmiyle sizi ağırlar.

Ne giyilir?

Onun cazibesini ele geçirecek renkleri, yani mavi, mor ve yeşili tercih edin. Cüretkar olmanızda hiçbir sakınca yok.

Hangi sevgiliyle nasıl eğlenilir?

Yengeç, Aslan ve Başak

Terazi, Akrep ve Yay

Oğlak, Kova ve Balık
Yayın tarihi: 16.12.2004
1341
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.