Tatilde tehlikeli 5 erkek tipi!

Tatilde tehlikeli 5 erkek tipi!

Tatil çantanızı hazırladınız. Şöyle bir de yaz aşkı bulayım diyorsanız, bilmeniz gereken bazı şeyler var! Yaz ayları erkeklerin de özellikle ava çıktığı bir mevsim olarak düşünülürse, avlanmadan önce olası tehlikelere bir göz atın!

Güncellenme tarihi:
Tatilde tehlikeli 5 erkek tipi!
3'lü gezenler:

Bu erkekler tamamen çapkınlık yapmak, bardan kız arkadaş bulmak için gezen silahşörler gibidir. Bir olmaz, iki olmaz ama 3 çapkınlığın sayısıdır. Birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Gündüz uyur, gece gezerler.
Erkeklerden biri kız bulursa, diğeri sap kalmasın diye kurulmuş bir sistemdir. Biri kız bulursa, diğerleri de kızın arkadaş grubuna süzülürler ve kendilerini kızın arkadaşlarıyla eşleştirirler.


Şezlong ve şemsiye erkekler:

Bu erkekler plaja sabah erkenden gidip, şezlonglara bolca havlu atarak yayılırlar. Daha sonra güneş gözlüklerini takıp avlarını beklemek üzere pusuya yatarlar. Gazete okuyarak ilgisiz görünürler, plajın kalabalıklaşmaya başladığı saatlerde "pardon burası boş muu?" diyen kızlara seve seve yer vererek kahraman olurlar, kızları beğenmezlerse "dolu" diyerek geçiştirirler.
Bazen de sıkışan şezlong, uçan şemsiyeniz için yardımcı olup muhabbet başlatırlar.


Gitar erkekler:

Gitarı bir enstrüman olarak değil de kız avlama aracı olarak kullanan bu erkekler, kışları zengin bir repertuar çalışıp yazları sahillere hücum ederler. Kızların peşinden koşmazlar ve cool takılırlar.
Geceleri sahilde gitar çalarlar, sadece romantik şarkılar söylerler ve kızları kendilerine çekerler. Tuzağa düşmeyin fazla plancı olabilirler, genellikle kalbinizi çalıp ortadan kaybolurlar!


Ahtapot erkekler:

Bu tür erkekler su sporları ve dalışla yakından ilgilenirler! Boyu geçmeyen sularda şnorkelle gezintiye çıkar, çeşit çeşit, renk renk bikiniler görmek isterler. Beğendikleri popoların bir de yüzünü görmek için kafalarını sudan çıkardıkları vakit, boğuluyormuş gibi çırpınarak, kollarını savurarak ve başlarını hızla sağa sola çevirerek yüzerler.
Kısa mesafede çok efor sarf edip bol su sıçratarak dikkat çekerler. Karada da frizbi ve top kullanarak kız gruplarının yakınında boy gösterirler.


Beyaz pantolonlu erkekler:

Bu erkekler kışı hep aynı pantolon ve karizmatik göründüklerine inandıkları topaklanmış siyah balıkçı kazakla geçirirler. Yaz gelince açık renk giymek gerektiğini ilkokuldaki hayat bilgisi derslerinden hatırladıkları için, yine karizmatik olduğunu düşündükleri beyaz pantolonu üstlerine geçiriverirler.
Hele buruşmuş ketense bu iyice "karizmatik" yapar onları... Dikkat edin bu erkekler basittir, kabalaşabilirler.Hazırlayan: Mahmure.comYayın tarihi: 09.07.2010
2888
YORUMLAR

Boşuna beş erkek karakteri üzerine yoğunlaşmayın.Hepimiz sizleri boynuzluyoruz..Ne 5 erkek tipi yaaa..:S Sizleri aldatmayan bir erkek istiyorsanız zihinsel özürlü,hımbıl veya zombi olanları tercih edin derim..Bizler erkeğiz faliyet hepimizde süper hiç kafayı yormayın:))

CANKAT 25.07.2010 16:48:43

http://deryalim.com

mswart63 16.07.2010 12:55:18

Bekir Beye %100 katılıyorum. Kızlar yemin ediyorum illallah geldi bana böyle tiplerden. Türkiyenin bütün güzelliklerini bu doğudan gelen kürtler bozdu cehenneme gitsinler ya.

Elif Balcı 10.07.2010 20:34:52

Kızlar ben bir erkek olarak söylüyorum, kendinizi gerçekten sağlama alın. Yaz geldimi plajlarda maganda diye dabir edilen tipler sahilde deniz şeridi boyunca yürüyerek, şezlonglarda güneşlenen bikinili kızlara bakarlar. Bunlar genelde 2 3 kişi olarak gezerler kendilerini esmer tenleri ve usulsüz türkçe-kürtçe aksanlarıyla kolayca belli ederler. Bide insanlık dışı hareketlerle suda boğuşmaları ile insanların "allah sizin belanızı versin" demesini sağlıyorlar. Siz siz olun böyle kıro tiplerin gitmediği plajlara gidin diyeceğimde heryer bunlarla kaynıyo napcaksın nerden geldilerse oraya gitsinler

Bekir 10.07.2010 20:14:00

Katılıyorum bir erkek olarak =) şu gitar ve ahtpot olayı çok doğru örnekleri var =)

sref 09.07.2010 21:12:19

tatildeki en tehlikeli erkek tipi,kıskanç kocadır...tatil her türlü itinayla zehir zıkkım edilir...

gleam13 09.07.2010 10:57:50
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.