Tatilde tehlike yaratan 5 erkek türü!

Tatilde tehlike yaratan 5 erkek türü!

Tatil çantanızı hazırladınız. Şöyle bir de yaz aşkı bulayım diyorsanız, bilmeniz gereken bazı şeyler var! Yaz ayları erkeklerin de özellikle ava çıktığı bir mevsim olarak düşünülürse, avlanmadan önce olası tehlikelere bir göz atın!

Güncellenme tarihi:
Tatilde tehlike yaratan 5 erkek türü!
3'lü gezenler:

Bu erkekler tamamen çapkınlık yapmak, bardan kız arkadaş bulmak için gezen silahşörler gibidir. Bir olmaz, iki olmaz ama 3 çapkınlığın sayısıdır. Birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Gündüz uyur, gece gezerler.
Erkeklerden biri kız bulursa, diğeri sap kalmasın diye kurulmuş bir sistemdir. Biri kız bulursa, diğerleri de kızın arkadaş grubuna süzülürler ve kendilerini kızın arkadaşlarıyla eşleştirirler.


Şezlong ve şemsiye erkekler:

Bu erkekler plaja sabah erkenden gidip, şezlonglara bolca havlu atarak yayılırlar. Daha sonra güneş gözlüklerini takıp avlarını beklemek üzere pusuya yatarlar. Gazete okuyarak ilgisiz görünürler, plajın kalabalıklaşmaya başladığı saatlerde "pardon burası boş muu?" diyen kızlara seve seve yer vererek kahraman olurlar, kızları beğenmezlerse "dolu" diyerek geçiştirirler.
Bazen de sıkışan şezlong, uçan şemsiyeniz için yardımcı olup muhabbet başlatırlar.


Gitar erkekler:

Gitarı bir enstrüman olarak değil de kız avlama aracı olarak kullanan bu erkekler, kışları zengin bir repertuar çalışıp yazları sahillere hücum ederler. Kızların peşinden koşmazlar ve cool takılırlar.
Geceleri sahilde gitar çalarlar, sadece romantik şarkılar söylerler ve kızları kendilerine çekerler. Tuzağa düşmeyin fazla plancı olabilirler, genellikle kalbinizi çalıp ortadan kaybolurlar!


Ahtapot erkekler:

Bu tür erkekler su sporları ve dalışla yakından ilgilenirler! Boyu geçmeyen sularda şnorkelle gezintiye çıkar, çeşit çeşit, renk renk bikiniler görmek isterler. Beğendikleri popoların bir de yüzünü görmek için kafalarını sudan çıkardıkları vakit, boğuluyormuş gibi çırpınarak, kollarını savurarak ve başlarını hızla sağa sola çevirerek yüzerler.
Kısa mesafede çok efor sarf edip bol su sıçratarak dikkat çekerler. Karada da frizbi ve top kullanarak kız gruplarının yakınında boy gösterirler.


Beyaz pantolonlu erkekler:

Bu erkekler kışı hep aynı pantolon ve karizmatik göründüklerine inandıkları topaklanmış siyah balıkçı kazakla geçirirler. Yaz gelince açık renk giymek gerektiğini ilkokuldaki hayat bilgisi derslerinden hatırladıkları için, yine karizmatik olduğunu düşündükleri beyaz pantolonu üstlerine geçiriverirler.
Hele buruşmuş ketense bu iyice "karizmatik" yapar onları... Dikkat edin bu erkekler basittir, kabalaşabilirler.Hazırlayan: Mahmure.com
Yayın tarihi: 23.06.2011
1578
dahafazlası
YORUMLAR

çok sacma herkee aynı gözle bakılmış ve yargılanmış aynı durumda bayanların ava cıkmalarınıda yazarsanız eşitlenmiş olur akşamlar sexi giyinip bir clup e girip bedava içkiyi nasıl içerizle baslayıp aynı durumda kalıyolar hersey karsılıklı herkez istediğini alana ve verene kadar savasıyo işin gerçegi bu akla gerek yok

cat kapı 10.07.2011 14:08:27

:)) bravoo vala:)) hepsi harfi harfine uyuyoo ...:))

afrasu 25.06.2011 01:00:34

hahaha cok iiymis ya ama yalan da diemem :D

Oguz 25.06.2011 00:17:25

artık durum değişti , Kızlar 'a çok üzülüyorum adam yok kalmadı .. arkadaşlar Kelle avcılarına tİkAt edin. Özelikle Anesi ile tatile gelenlere ..

serkan 24.06.2011 14:54:41

selçuk çok saçmasın eğlencelik bir yazı bu sonuçta, hepimizin gozlemlediği şeyler,,, kimsenin kalitesi filan saptanmıyo rahat ol

mariejane 24.06.2011 14:13:13

Bİ TANESİ DOĞRU (ŞEZLONG VE ŞEMSİYE ) ANTALYADA OTURDUĞUM İÇİN DENİZE SÜREKLİ GİDİYORUM :))

PELİN 24.06.2011 14:05:30

bu ne sacma öngörüdür böyle sanki hayat erkeklerin plajda kadınları avlamasından ibaret sizin kaliteniz erkegin size olan tutumunu belirler siz kaliteliyseniz yaşamınızın farkındaysanız beklentileriniz belliyse bu yaklaşımların hiçbirine maruz kalmazsınız

selcuk baş 24.06.2011 11:59:09

apaçileri unutmuşlar hahaha

By barış 24.06.2011 09:04:58
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.