Sizinki hangisi?

Sizinki hangisi?

Sevdiğiniz erkek nasıl biri? Profesyonel bir sporcu mu? İflah olmaz bir maceraperest mi? Bay şakacı mı, yoksa umursamaz bir bencil mi?

Güncellenme tarihi:


Erkekleri anlamaya çalışmak, uçsuz bir madenden kömür çıkartmaya benzer! Alman yazar Achim Schwarze de bu konuda kadınlara yardımcı olacak ilginç bir kitap yazmış: '256 Erkek Tipi'... Nasıl savaşırlar, nasıl severler ve nasıl öderler? Yazar kitabını 'Umursamazca neşeli erkek bilgileri, el kitabı' olarak nitelendiriyor. İşte 256 Erkek Tipi'nden birkaç ilginç örnek...

Kader kurbanı

Onlar dinsel tiplerdir. Aleyhlerinde olsa bile hiç kaybetmedikleri bir inançları vardır. Çok aç gözlü olduklarından, hiç kazanamaz ve kaybettiklerini kazanmak için devamlı oynarlar. Kayıp, iflas, borç senetleri... Eğer bu tiple mutlu olmak istiyorsanız, cep harçlığınızı az tutun ve onun sizi kandırmasına izin vermeyin.

Erkeklerin değiştirmediği 10 alışkanlık!

Kılıbık

Kılıbıklar karısı yanında olmadığında maçolaşan tiplerdir. Evde kahraman bir direnişçi olmamakla birlikte, karısı onu oklavayla terbiye eder. Hayattaki tek etki sahası gizli defteridir ki, onu da ancak 'tek mal varlığım' dediği odası veya arabasında bulabilirsiniz.

Yayın tarihi: 03.08.2012
3876
YORUMLAR

lkjjhgh

şlpğilo 03.09.2012 15:18:22
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.