Sizi çikolatalar kadar seviyor!

Sizi çikolatalar kadar seviyor!

Sevgilinizin hediye ettiği çikolatalar size ne mesajlar veriyor?

Güncellenme tarihi:

Çikolata her kadının vazgeçilmez tatlarından biridir. Vücudumuzun fit görünümünü ne kadar korumaya çalışsak da çikolatalardan uzakta kalmak kimi zaman zordur. Bu kadar tehlikeli ama baştan çıkarıcı bu tat, erkeklerin kadınlar konusunda güçlü bir silahı da olmuştur. Hediye denince akıllara belki de ilk gelen şey çikolata! Peki, sevgiliniz size hediye ettiği çikolata ile ne demek istiyor?


Sevgilinizin sizin için seçtiği çikolata harfli çikolata ise aşk sözcüklerini tatlı ile buluşturduğu ve sevgisini çikolatanın karşı konulmazlığında kanıtladığını gösterir. Eğer hediyeniz harfli çikolatalarsa şanslısınız.Eğer sevgiliniz size konuşan çikolata hediye etmişse duygularını farklı bir yolla size göstermek istemiş demektir. Belki de ona ilişkiniz hakkında sorular sormalısınız. İlginizi bekliyor olabilir. Bu duruma konuşan çikolatayı dinledikten sonra karar verin.

Yayın tarihi: 05.07.2012
13961
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.