Sevgilinizi ilişkiye hazırlayın

Sevgilinizi ilişkiye hazırlayın

Yeni bir ilişkiye başladınız ve uzun zamandır yaşadığınız yalnızlıktan kurtuldunuz. Peki aynı durum erkek arkadaşınız için de geçerli mi? Belki evet, belki de hayır...Neden mi? Çünkü çoğu zaman erkekler biri ile birlikte olma düşüncesinden korkarlar....

Erkeklerin belki doğasından , yeni bir ilişkiye başladıklarında sizin kadar cesur olamazlar çünkü size bağlanmaktan korkarlar. Bağlansalar ne olacak ki demeyin. Onlar için birine bağlanmak demek büyük sorumluluklara da katlanmak demek. Bu nedenle onu ilk baştan korkutmamalı ve ilişkinize hazırlamalısınız. Nasıl mı?

Ona sıfatlar takmayın

Bir erkek ilişkiye başladığında zaten sevgili olma bunalımına girmiştir bir de siz onu etrafa "sevgilim" olarak tanıtırsanız "vay o erkeğin haline". Demek istediğimiz erkekler daha en baştan bu tür kelimelerle tanıtılmaktan hoşlanmazlar. Bu onları ürkütür. Bunun yerine onu ismi ile çevrenize tanıtmanız daha doğru olacaktır.

Arkadaşlarından uzaklaştırmayın

Erkekler biriyle beraber olduklarında yaşamlarının değişmesinden korkarlar. Bilirler ki artık onlara müdahale edecek biri var. Bunların içinde onlar için en yıkıcı olanı arkadaşlarıyla istedikleri zaman buluşamamalarıdır. Canları istediğinde çıkıp gidememeleri, onlarla birlikte takılamamalarıdır. Eğer ona bu tür kısıtlamalar getirmez ve onu kendi haline bırakırsanız bundan oldukça memnun olacaktır.

Çift olma bunalımından kurtarın

Onu sürekli arayarak, nereye gittiğini sorarak ya da kıskançlık krizlerine girerek hiçbir şey elde edemezsiniz. Erkekler bu tür davranışlardan nefret ederler. Onun size yapmadığını siz de ona yapmayın yoksa onu kaybedersiniz. Onu kendi haline bırakın ve yaşam alanını sınırlamayın. Böylece onun gözünde daha değerli bir yer alacaksınız.

Bırakın dağınık kalsın

Birlikte olduğunuz erkek dağınık biri ise onu düzeltmeye çalışmayın. Evine gittiğinizde temizlik yapmaya ya da eşyalarının yerini değiştirmeye çalışmayın. Bundan çok rahatsız olurlar çünkü bir şekilde ona müdahale etmiş olursunuz. Bırakın kendi küçük dünyasında mutlu ve huzurlu bir biçimde yaşasın.
Yayın tarihi: 26.10.2003
1218
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.