Sevgilinize soramadığınız sorular

Sevgilinize soramadığınız sorular

Çoğu şeyi merak ediyor fakat belki gururdan belki de karizmanızdan sevgilinize soramıyorsunuz. O zaman şunu söyleyebiliriz yalnız değilsiniz.

Güncellenme tarihi:
aşk

Sevdiğiniz insana bazı şeyleri sormak gerçekten de hiç kolay değil. Bakın uzmanlar bu konuda size neler öneriyor:

Başkası var mı?

İlişkiye yeni başladınız ve sizin dışında başka kadınlarla görüşüp görüşmediğini merak ediyorsunuz. Kafanızdaki soru son derece net: "Benden başka kadınla görüşmüyorsun, değil mi?" Ancak pratiğe gelince işler bu kadar kolay değil. Saf veya çok aşık görünme endişeniz var. Baskı kurmak da istemiyorsunuz. Peki nasıl soracaksınız? Şaka yoluyla bilmek istediğinizi öğrenebilirsiniz.

Cinselliğinin rengini bul!

Annen nerede?

Altı aydır birliktesiniz ve hala annesini tanımıyor musunuz? Şu ana kadar sizi büyükleriyle tanıştırmış olmalıydı. Birçok erkek görüştükleri kadını ailesiyle tanıştırmayı, olayın ciddiye bindiğinin bir işareti olarak sayar. Ailesiyle tanışmak isteseniz de sevgilinize bu yönde bir baskı yapmamalısınız. Annesiyle veya babasıyla ilgili bazı şeyler anlattıktan sonra, "Anneni o kadar anlattın ki, beni meraklandırdın. Keşke ben de onu tanısaydım" diyebilirsiniz.

Yayın tarihi: 01.06.2012
3599
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.