Partnerinizi heyecanlandıracak fanteziler

Partnerinizi heyecanlandıracak fanteziler

Cinsel yaşamınızın monotonlaşmasına izin vermeyin. Partnerinizle fantezilerinizi özgürce paylaşın. Birbirinizi cesaretlendirin. Partrenizi heyecanlandırmak için birkaç küçük öneri...

Öncelikle fantezilerinizi utanmadan eşinizle paylaşın. Hem erkekler, hem de kadınlar eşlerini rahatsız edeceklerinden korktukları için isteklerini açıklamaktan kaçınıyorlar.

Çekiniyorsanız ilk olarak eşinizin fantezilerini dinlemekle işe başlayın. Ondan cesaret alarak kendinizinkileri de daha kolay anlatırsınız. O zamana kadar çiğnemekten çekindiğiniz kuralları yeniden gözden geçirin. Bunları çiğnemek heyecanınızı arttırabilir. Örneğin ışık açıkken sevişmek, birlikte banyo yapmak gibi. Ya da aşk yaptığınız mekanı değiştirmek.

Cinsel oyunlar

Kendinize baştan çıkarıcı iç çamaşırları, parfümler alın. Cinsellikte kokunun ve görsel unsurun önemli olduğunu göz ardı edemezsiniz.

Daha sonra ikinci aşamaya geçin yani eşinizin önünde striptiz yapmak gibi cinsel oyunlar deneyin. Bu hem sizi, hem de eşinizi heyecanlandıracaktır.

Eşiniz ve kendiniz arasında geçen erotik bir aşk hikayesi yazın. Daha sonra bunu onun okuyabileceği bir yere bırakın. Eşiniz hikayede geçenleri gerçekleştirmek isteyebilir.
Yayın tarihi: 01.03.2004
3865
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.