Onu tekrar baştan çıkarın

Onu tekrar baştan çıkarın

Uzun zamandır süren bir ilişkiniz var ya da evlisiniz. Artık her şey sıradanlaşmaya başladı. İlişkiye girme pozisyonunuz bile hep aynı. Sıkılmaya başladıysanız size önerimiz heyecanı yeniden yakalamaya çalışmak olacaktır...

İlk birlikte olmaya başladığınız zaman, fonda müzikler çalıyor, kuşlar ötüyor, siz havalarda uçuyordunuz. Peki şimdi ne oldu? Müzik bitti, kuşlar sustu ve siz havalardan yeryüzüne direkt bir iniş yaptınız. Gerçekler yüzünüze bir tokat gibi vurdu. Kavgalar, para, stres hepsi ilişkinizin önüne geçmeye başladı. Tekrar romantik dakikalara dönmek hayal gibi görünse de aslında yapılacak ufak fedekarlıklarla çok da zor değil.

İlişkinizde romantizmi canlandırmak için şu yoları deneyebilirsiniz:

Sabahları onu nazikçe kaldırın. Öpün, sevin ve her sabah yaptığınız gibi bağırıp, çağırmayın. Hatta mümkünse kahvaltıyı yatağa götürün. Taze sıkılmış bir meyve suyu da iyi gelebilir.

Işıkları söndürün. Akşam yemeklerini mum ışığında yiyin. Yemek pizza dahi olsa mumları unutmayın. Bu romantik yemek bazı şeyleri tekrar alevlendirecektir.

Ona ve kendinize yeni iç çamaşırlar alın. Böylece ikinizde şımartılmış olacaksınız.

Elinizin altında her zaman bir şişe şampanya olsun. Böylece aklınıza gelebilecek her şeyi kutlayabilirsiniz.

Yorgun geçen bir günden sonra şarkınızı çalıp, dans edebilirsiniz.

Geçmişe bir yolculuk da romantik olabilir. Eğer eşinizin doğup büyüdüğü yere yakın yaşıyorsanız, çocukluğunun geçtiği yerleri ziyaret edebilir. Ailesi ya da eski arkadaşları ile bir randevu ayarlayabilirsiniz.

Cinsel hayatınız hakkında kafa yorun. Eğer aranızdaki en büyük sorun buysa eşinizle isteklerinizi konuşun. Neler beklediğinizi anlatın.

Bir takvim oluşturun ve önemli günlerin tarihleirni belirleyin. Böylece her iki taraf da önemli günleri hatırlayamama fobisinden kurtulur.

Haftasonları için planlar yapın. Pazar günü yapacaklarınız için Cuma gününden plan yapın.

Uzaktan kumandayı saklayın. Böylece bütün geceyi birbirinize ayırabilirsiniz.

Yayın tarihi: 01.09.2003
1050
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.