Onu kaybetmemek elinizde

Onu kaybetmemek elinizde

Onu çok seviyorsunuz ve de kaybetmekten korkuyorsunuz... Korkmanıza gerek yok ama, bir ilişkiyi bitirmek yolunda sizin de payınız var. Belki hoşunuza gitmez ama, büyük sorunların neden olduğu sanılan ayrılıkların ardında aslında sadece, değiştirilebilir küçük detaylar yatar. Peki ne mi bunlar? İşte kulağınıza küpe olması gereken ayrıntılar...

Tembellik: Üzerinizde eşofman, yüzünüzde avokado maskenizle otururken aynaya bir bakın. Sizi bu halde görse etkilenir miydi?! Onun karşısında rahat olmakla kendinizi salmak arasında ince bir çizgi vardır. Penye pijama yerine giyilen dantelli iç çamaşırları ya da haftada bir kez yenilen nezih bir akşam yemeği, ilişkinize olumlu etki edecektir.

Kıskançlık: Başka bir kadına ilgi gösteriyorsa bağırıp çağırmayın. Ya da ortalığı birbirine katmayın. Kulağına baştan çıkarıcı sözler fısıldayın, ona acımasızca kur yapın. Böylece ilgisinin size kaymasını sağlayarak, yıkıcı hislerden kurtulacaksınız.

Sinir bozmak: Kadınların bazı soruları anlamsız ve feci şekilde sinir bozucudur. Erkek arkadaşınızın size bağlı kalmasını istiyorsanız 'Beni ne kadar seviyorsun?', 'Sence ben şişman mıyım?', 'O gömleği giymeyeceksin değil mi?' gibi sorular sormaktan kaçının.
Yayın tarihi: 15.10.2004
809
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.