Ona ex-sevgilisini unutturun!

Ona ex-sevgilisini unutturun!

Ex-sevgilisinin adını, kokusunu, tenini, vücut kıvrımlarını, saçının rengini tamamen unutmalı. Peki, unuttuğundan kesinlikle emin olabiliyor muyuz? Hayır, hiçbir zaman! Yine de kendimize göre bir dizi yöntem geliştirebiliriz. Nasıl mı? İşte cevabı!

Güncellenme tarihi:
Ona ex-sevgilisini unutturun!
Bir kadın hayal edin: Yaşadığı toplumun tabularını aşmayı başarmış, yerli yersiz kıskançlık krizi yaşamayan, dostlarını seçerken kadın-erkek ayrımı yapmayan ve sevgilisinden de yapmasını beklemeyen... Peki böyle bir kadın nerede tekler? Egosu ne zaman kırılır, kendine güveni hangi noktada sarsılma tehlikesi geçirir? Cevabı basit! Elbette yatak odasında!


Acaba beni eski sevgilisiyle karşılaştırıyor mu?

İtiraf edelim! Biz kadınlar birlikte olduğumuz erkeğin cinsel ve duygusal geçmişini merak etmeden duramıyoruz. Sık sık bu konuda sorular sormak ya da dolambaçlı yoldan ufak tefek bilgi kırıntılarına ulaşmaya çalışmak doğamızda var. Bu küçük ve zararsız dedektiflik oyunu, bu masum merak, ne yazık ki bazı ilişkilerde büyüyüp bir canavara dönüşebiliyor.

Bir yanımız partnerimizin elbette daha önce başka kadınlarla da seviştiğini kabul ederken, bir yanımız da onu sadece bize âşık bir erkek olarak görmek istiyor. Oysa duygusal açıdan istediğimiz kadar reddedelim, mantığımızla biliyoruz ki eski sevgili onun hayatının ve kişiliğinin ayrılmaz bir parçası! Ancak hepsi bu kadarla kalmalı!

Eğer kalbindeki ve aklındaki tek kadın olmaya kararlıysanız, oyunu kurallarına göre oynamaya hazır olun. İşte kurallar...

Ona ex-sevgilisini unutturmak için tıklayın!


Yayın tarihi: 03.09.2011
4769
dahafazlası
YORUMLAR

çok güzel olmuş bu yazı Mahmure. bakalım uygulaması da kolay mı

nevzade 05.09.2011 17:52:30
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.