İstediğiniz erkeği elde edin!

İstediğiniz erkeği elde edin!

Erkeklerin kalbini çalmak sanıldığı kadar zor değil. Doğru şekilde hareket edin, yeter. İşte kesin başarı sağlayacak 10 davranış.

Flörtü çok seviyorsunuz ve istediğiniz erkeği elde etmek istiyorsunuz, öyle değil mi? Erkekler güzel kadın sever, diyerek güzellik salonlarından çıkmayıp, sürekli diyet mi yapıyorsunuz? Bizce kendinizi fazla yoruyorsunuz. Bakımsız olun demiyoruz, ama güzelleşmek adına ekstra bir çaba harcamadan da her erkeğin kalbini çalabileceğinizi iddia ediyoruz. Nasıl mı?

Doğallık

Flört etmeyi bilen kadınlar onlardan beklenen davranışları sergilemekten çok, içlerinden geldiği gibi hareket etmeyi tercih ediyor. Beğenilmek için belli bir tarzda giyinmenize, belli bir şekilde hareket etmenize gerek yok. Doğal olun, yeter. Bu sezon mini etekler çok moda, ama siz kot pantolonun size çok yakıştığını biliyorsunuz. O zaman ne bekliyorsunuz ki? Giyin kotunuzu üzerinize, çıkın dışarı. Davranışlara gelince: Karşınızdaki insanı küstürmemek adına hiçbir fikir beyan etmeyen kadınlar ılımlıdan çok silik görünür. Acaba o da aynı şekilde düşünür mü, diye korkmayın. Her kadın düşüncelerini belirtmeli, fikirlerini savunmalı. Kimse belli bir şekilde düşündüğünüz için sizi suçlayamaz. Olduğunuz gibi görünmek hem hakkınız hem de göreviniz.

Seksapel

Erotik düşüncelerden bir türlü kurtulamıyorsunuz, aslında pek de kurtulmak istediğiniz söylenemez. Sürekli seks düşünen kadın, her davranışından bellidir ve erkekler bu kadınlara bayılır. Ara sıra gerçek dünyadan kopun ve fantezilerinizi serbest bırakın. Kendinizi hayallerinize kaptırın. Bu hayaller çoğu zaman hayatınızı olumlu etkiler.
Yayın tarihi: 26.10.2006
2151
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.