İlk randevunuzda bunları yapmayın

İlk randevunuzda bunları yapmayın

Onu uzun zamandır beğeniyorsunuz ve nihayet bugün ilk kez buluşacaksınız.

Güncellenme tarihi:
İlk randevunuzda bunları yapmayın

 Onu etkilemek ve birlikte güzel vakit geçirmek istiyorsanız tavsiyelerimize göz gezdirmenizde fayda var.

- Randevunuza geç kalmayın. Sanılanın aksine ilk randevuya geç gitmek ona ve buluşmanıza fazla önem vermediğiniz anlamına gelebilir.

- Doğru kıyafetleri seçin. Aşırı iddialı bir giyimden uzak durun. Onu etkilemek için yapacağınız aşırı makyaj ve süs basit görünmenize sebep olur.

- Kendinize güvenin ve bunu belli edin. Talepkar ve kırılgan olmanız, sürekli birilerine ihtiyaç duyan bir profil çizmeniz, onun sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Kendine güvenen, bağımsız, güçlü bir kadın olduğunuzu belli edin.

- Ne çok sessiz olun, ne de aşırı konuşun. Bu iki uçtan da uzak durmaya çalışın. Onu sıkmayacak düzeyde güzel bir sohbet ortamının oluşmasını sağlayın. Gereksiz espri ve konuşmalardan kaçının.

- Kendiniz gibi olun. Doğal ve içten olmanız onun üzerinde bırakacağınız ilk izlenim için çok önemli. Nasıl biriyseniz öyle davranın, onu etkilemek için kendiniz olmaktan çıkmayın.

- İlk buluşmaya tek başınıza gidin. Arkadaşınızı veya kuzeninizi zorla götürdüğünüz ilk randevunuz sizin açınızdan çok sağlıklı geçmeyebilir.

Yayın tarihi: 16.05.2012
832
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.