İlk buluşmada onu t'avlayın!

İlk buluşmada onu t'avlayın!

İlk buluşmalar daima en heyecanlı ve en zor geçenidir çünkü onun üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için tek bir şansınız var! Bu şansı iyi kullanın...

Güncellenme tarihi:
Nihayet o heyecanlı gün geldi çattı. Panik yapmadan önce yazımızı okuyun. İşte ilk buluşmada işinize yarayacak bazı önemli detaylar ve ipuçları:

• İlk buluşmayı iptal etmek zorunda kalırsanız, ona mümkün olduğunca çok ilgi gösterin. Onu küçük siyah not defterindeki bir başkasını aramaya yönlendirecek kadar değil tabii, ama sizin nazik davrandığını anlayacağı kadar. Mümkünse, hazır onunla telefondayken buluşmayı yeniden ayarlamaya çalışın. Eğer iptal etmenizin sebebi bugünlerde çok karışık ve yoğun günler yaşamanızsa, sabırlı olmasını isteyin ve ilk serbest gecenizde çıkacağınıza söz verin.

• Buluşmayı mümkünse bir mekânın içinde ayarlayın. Daha sıcak bir ortam olur, tuvalet yakındır ve içki vardır! Eğer geç kalacak olursa yanınıza bir dergi alın. Kitap okumak çok ciddi durabilir.


• İlk buluşmada sizden başkalarının da bulunması hiç doğru olmaz. Ailesiyle tanışma teklifini kabul etmeyin. Eğer ilk buluşmanız bir aile düğününde onun misafiriymişsiniz gibi bir şeye dönüşürse ölçülü davranmaya özen gösterin. Tahmin ettiğinizden daha çok gerçekleşen bir olaydır bu.

• 24 saati aşan bir ilk buluşma önerisini kabul etmeyin ama iptal nedeni de gösterin. Şehir dışı seyahatler iyi değildir.

• Hep gözlerinin içine bakın; başka türlüsü ilgisizlik alameti olarak kabul edilir.

• İlk buluşmaya asla arkadaşlarınızı götürmeyin ya da gün ortasında annenizi aramayın. Bu olgunlaşamadığınız hissini uyandırır.

• İlk buluşmada cep telefonunuzdan birilerini aramak ya da birilerine mesaj yazmak kabalıktır. Mümkünse buluşur buluşmaz telefonunuzun sesini kapatın veya telefon görüşmelerinizi önceden bitirin.
Yayın tarihi: 24.06.2008
4387
YORUMLAR

bence dogal olmak gerek birazda mesafeli olunacak yanlış anlaşılmaların önlenmesi içinde güven verici davranışlar olmalı arada bir göz teması kurun ama abartmayın fazla sessiz kalmayın ayrıca bütün erkekler aynı değildir kadınların istekleri hep aynıdır olgun olmayı öğrenin ama çocuksuluğunuzlada onu cezbedin :))))))))

berna 14.10.2008 10:19:55

ya ilk buluşmada ben neden bu kadar çaba sarfedeyimki... o beni tavlamak için uğraşsın... sonra kendilerini bişey sanıyolar... erkek milleti değilmi hepsi aynı...hiç birinin birbirinden farkı yok....elma armut gibi seç erkek değilmi bas üstüne geç...

iklim su 14.07.2008 23:39:08

herkez kendini ilişki uzmanı sanıyor :( bu gidişle bütün bayanlar bu konuda uzman olduklarını sanarak oraya buraya saçma saçma yazılar yazmaya devam edecek. elbette bu konunun içinde baylar'da var.

!!!! 25.06.2008 19:31:28
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.