İlk Buluşmada Bunları Paylaşmayın!

İlk Buluşmada Bunları Paylaşmayın!

İlk randevunuzda anlatmaktan kaçınmanız gereken 7 maddeyi sizler için derledik...

Güncellenme tarihi:

1. İlk buluşmanızda maddi durumunuzdan açıkça bahsetmeyin. Ailenizin sahip oldukları, mali gelirinizin ne olduğuyla değil, karakterinizle, hobilerinizle değerlendirilmek istersiniz. Finansal olarak nasıl bir pozisyonda olduğunuzu, tatile gitmeyi sevdiğiniz ya da yapmaktan hoşlandıklarınız olarak üstü kapalı şekilde söyleyebilirsiniz.

2. Eski sevgililerinizden ve ilişkilerinizden iyi ya da kötü bahsetmeyin. Ne kadar az detay, o kadar gizem. Hem, yeni erkek arkadaşınızın ilk randevudan eski ilişkinizin detaylarını merak ettiğini de nereden çıkardınız? İyi bir dinleyici olun, ve onun hakkında fikir edinmeye çalışın.

3. Sadece kendisinin anlattıklarıyla fikir sahibi olduğunuz bir kişiye ilk günden güvenmek doğru olmayabilir, bu yüzden sırlarınızı şimdilik kendinize saklayın.

4. İyileşme sürecinde olduğunuzu anlatmak için biraz erken. Biz kadınlar kendimize ilgili detayları anlatmaya bayılırız, ama bu seferlik değil. İlk randevuyu mümkün olduğunca yüzeysel ve eğlenceli tutmaya bakın.

5. Herkesin ailesinde problemler olabilir ancak bunu ilk kez bir şeyler paylaştığınız birine anlatmanın alemi yok, hem de sizin hakkınızda fikir edinmeye çalışıyorken. Ayrıca aileniz, problemlerinizi daha yeni tanıştığınız birine anlatmanızı hak etmiyor.

6. Hayatınızla ya da kendinizle ilgili gerçekleri çarpıtmadan, olduğu gibi paylaşın. Size aşık olmasını istiyorsunuz, hayal edip anlattığınız kişiye değil. Dürüst olun.

7. İlk randevunuzda birlikte olma fikrini aklınızdan çıkarmalısınız. Çünkü onun hakkında sağlıklı karar vermenizi engelleyecek, aynı zamanda eğer beklediğiniz kişi çıkmazsa büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olacak.


Yayın tarihi: 13.07.2015
14891
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.